Marta Domachowska znów z nowymi szkoleniowcami

Pod opieką Pawła Ostrowskiego i Wojciecha Fibaka będzie się przygotowywała Marta Domachowska do turnieju WTA J&S Cup (pula nagród 600 tys. dolarów) w Warszawie.

Jak poinformowała "Rzeczpospolita", nasza najlepsza tenisistka po nieudanych startach w USA podjęła wraz ze sponsorem decyzję o rezygnacji z usług włoskiego trenera Paolo Cannovy.

Reklama

- Skoro nie ma wyników, trzeba podejmować konieczne decyzje. Kontrakt z Cannovą nie jest jeszcze rozwiązany, ale Włoch nie pracuje już z Domachowską - powiedział "Rzeczpospolitej" Kazimierz Jannasz sponsor zawodniczki, która zajmuje obecnie 42. miejsce w rankingu Sony Ericsson WTA Tour. - To była decyzja moja i Marty, jej rodzice nic do tego nie mają.

Fibak, który pozostaje najlepszym polskim tenisistą w historii, nie będzie jednak jeździł z zawodniczą nas turnieje. - Widzę się w roli doradcy, mentora ustalającego sprawy programowe i pomagającego w nastawieniu do meczów. Myślę, że Paweł Ostrowski powinien przy niej zostać. Marta go zna i dobrze się z nim czuje - stwierdził Fibak.

INTERIA.PL/Rzeczpospolita
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Ostrowski | WTA | marta domachowska | domachowska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama