Grand Prix Gołaski Sport po raz drugi

W dniach 2 i 3 marca odbędzie się drugi turniej z cyklu Grand Prix Gołaski Sport w hali balonowej przy ul. Królowej Jadwigi 220. Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju wszystkich amatorów tenisa od lat 16.

W pierwszym turnieju, rozegranym w dniach 9 i 10 lutego, do finału doszły pary: Zbigniew Rzepka i Mariusz Dutkiewicz oraz Maciej Aleksandrowicz i Jerzy Spisak. Mecz finałowy, wynikiem 1:6; 6:0; 6:4 wygrała para Rzepka/Dutkiewicz.

Reklama

Warunkiem dopuszczenia do startu w turniejach Grand Prix Gołaski Sport jest złożenie oświadczenia , że od 1 stycznia 1993 roku nie było się klasyfikowanym na listach rankingowych PZT oraz innych krajowych związków tenisowych.

Mecze rozpoczynają się od stanu 2:2 , ewentualny trzeci set to tie-break. Gry półfinałowe rozpoczynać się będą od stanu 0:0. Pierwszy turniej rozgrywany jest bez rozstawienia, w każdej następnej edycji pary zostaną rozstawione według uzyskanych punktów za poprzedni turniej.

Udział w poszczególnych rozgrywkach jest punktowany: I miejsce - 100 punktów, II miejsce - 80 punktów, III/IV miejsce - 60 punktów, V/VIII miejsce - 40 punktów - IX/XVI miejsce - 20 punktów.

Dla zwycięzców całego cyklu przewidziano puchar , sezonowy abonament na korty Gołaski Sport - Kraków oraz nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników - od II do IV miejsca - ufundowane zostaną nagrody rzeczowe.

Dowiedz się więcej na temat: sporty | turniej | Grand Prix | sport

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje