ComArch Business Tennis League: Zacięte pojedynki w grupach

W pierwszej kolejce eliminacji grupy B letniej edycji ComArch Business Tennis League faworyci grupy, czyli Equus i Kurpios Consulting, poradzili sobie ze swoimi przeciwnikami bez większych problemów. W drugiej kolejce grupy A zacięty bój stoczyli reprezentanci ComArchu i Budostalu.

Doskonale wystartowała debiutująca w rozgrywkach polsko-chorwacka ekipa Plivy (Łukasz Czepiel i Nenad Pavletic), która pewnie wygrała swój debiutancki mecz 3:0 z drużyną CPN Serwis. Dziennikarze przegrali z drużyną ComArch II.

Reklama

grupa B, I kolejka:

Equus - Klub Krakowski 3:0

Adam Lechna - Józef Misiaszek 6:2, 6:1

Bogdan Wojtasik - Andrzej Pach 6:0, 6:1

Wojtasik/Piątkowski - Misiaszek/Pach 6:0, 6:2

Kurpios Consulting - Music Corner 2:1

Michał Sikora - Piotr Praschil 6:0, 6:1

Karolina Kurpios - Tomasz Praschil 6:2, 2:6, 1:6

Sikora/G.Kurpios - P.Praschil/T.Praschil 6:1, 6:1

Dziennikarze - ComArch II 1:2

Grzegorz Bernasik - Artur Ziajko 6:1, 6:2

Andrzej Sabatowski - Kuba Tabisz 6:4, 1:6, 2:6

Moszkowicz/Sabatowski - Ziajko/Tabisz 3:6, 3:6

CPN Serwis - Pliva Kraków 0:3

Wojciech Pecka - Łukasz Czepiel 0:6, 1:6

Marek Sucharski - Nenad Pavletic 2:6, 1:6

Pecka / Skąpski - Czepiel / Pavletic 2:6, 3:6

Najciekawszym spotkaniem drugiej kolejki eliminacji w grupie A był mecz wielokrotnych mistrzów ligi - drużyny ComArchu z Budostalem, który wzmocniony byłym zawodnikiem, Michałem Nogieciem, jest jednym z faworytów tej edycji.

W pojedynku pierwszych rakiet Nogieć (Budostal) pewnie pokonal Trenzingera (ComArch) 6:1, 6:2. Potem zażarcie walczyły drugie rakiety (Łabno z ComArchu z Obarzankiem), ale w tym meczu lepszy okazał się Łabno i bylo 1:1, więc o wszystkim miał zdecydować debel....

Lepsi okazali się obrońcy tytułu Trenzinger i Łabno, którzy wygrali z Boligłową i Nogieciem 6:3, 6:3 i caly mecz 2:1, dzięki czemu objęli prowadzenie w tabli tej grupy.

Ponadto drugie zwycięstwo w tej edycji odnieśli tenisiści RMF FM - w osłabionym składzie (bez Platy i Dworaka) poradzili sobie 2:1 z Gremarem

grupa A, II kolejka:

ComArch - Budostal 2:1

Tomek Trenzinger - Michał Nogieć 1:6, 2:6

Waldek Łabno - Janusz Obarzanek 6:4, 6:3

Trenzinger/Łabno - Nogieć/Boligłowa 6:3, 6:3

Sates Poland - Hiarc Press 2:1

Sebastian Zimmerman - Jarosław Zadrożny 6:2, 6:2

Oskar Rychlewski - Daniel Miętus 6:3, 5:7, 4:6

Rychlewski/Zimmerman - Dzierżak/Ożdżyński 6:1, 6:2

RMF FM - Gremar 2:1

Rafal Jaworski - Zdzisław Zięba 6:3, 6:0

Rafał Różański - Marek Dżuła 1:6, 2:6

Jaworski / Różański - Zieba / Dżuła 6:3, 6:2

Lexmark - Paka 3:0

Łukasz Nowik - Waldemar Kręcisz 6:0, 6:0

Maciej Trusiuk - Wojciech Bryła 6:1, 6:1

Nowik / Trusiuk - Kręcisz / Czajczyk 6:3, 1:6, 7:5

Dowiedz się więcej na temat: mecz | Łukasz | Comarch | tennis

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje