ComArch Business Tennis League: Ostatnie gry eliminacyjne

Dobiega końca faza eliminacyjna rozgrywek zimowej edycji ComArch Business Tennis League 2002. W minioną niedzielę rozegrano zaległe mecze grupy B. ComArch pewnie wygrał z Interią, a Raiffeisen Bank dostał punkty walkowerem z powodu nie przybycia na mecz tenisistów Satesu. Wiadomo już, że z grupy B do finałowej "ósemki" awansują drużyny: RMF FM, Lexmark, ComArch i CPN Serwis.

Poniżej przypomnienie rozegranych dotychczas meczów i tabele obu grup tuż przed zakończeniem fazy eliminacyjnej. Z każdej grupy do finału awansują 4 drużyny. Pozostałe będą walczyć o miejsca od 9. do 16.

Reklama

GRUPA A

VI kolejka

BUDOSTAL-3 - MUSIC CORNER 3:0

Janusz Obarzanek - Piotr Praschil 6:1, 6:1

Krzysztof Boligłowa - T. Praschil 6:2, 6:1

Boligłowa / Obarzanek - Praschil / Praschil 6:1, 6:4

KLUB KRAKOWSKI - KRAK KOLOR 0:3

J. Misiaszek - M. Jękot 1:6, 2:6

A.Pach - T.Kwinta 1:6, 1:6

Pach / Misiaszek - Jękot / Kwinta 2:6, 2:6

V kolejka

BUDOSTAL-3 - ANNCO 3:0 (walkower)

EQUUS - MUSIC CORNER 3:0 (walkower)

KLUB KRAKOWSKI - MONTONAFT 2:1

Andrzej Pach - L. Skawiński 6:1, 6:1

W. Trzciński - J. Wolarek 3:6, 5:7

Pach / Trzciński - Skawiński / Wolarek 6:2, 6:3

BRACTWO KURKOWE - KRAK KOLOR

mecz rozegrany 05.01.2002 - wynik 0:3

J. Kofin - J. Kruszak 0:6, 0:6

F. Dworecki - M. Jękot 2:6, 2:6

Dworecki / Kofiin - Kwinta / Jękot 4:6, 1:6

IV kolejka

BUDOSTAL-3 - BRACTWO KURKOWE 3:0

Janusz Obarzanek - F. Dworecki 6:1, 6:2

Krzysztof Boligłowa - J. Kofiin 6:3, 6:2

Boligłowa / Obarzanek - Dworecki / Kofiin 6:1, 6:0

EQUUS - KLUB KRAKOWSKI 3:0

A. Lechna - J. Misiaszek 7:6, 6:4

Bogdan Wojtasik - A. Pach 6:3, 6:2

Lechna / Wojtasik - Pach / Misiaszek 6:3, 7:5

MUSIC CORNER - MONTONAFT 2:1

P. Praschil - M. Szklarczyk 6:4, 6:2

T. Praschil - J. Wolarek 2:6, 1:6

Praschil / Praschil - Szklarczyk / Wolarek 6:4, 6:4

KRAK KOLOR - ANNCO - mecz przełożony, rozegrany 29.12.2001, wynik 3:0

J. Kruszak - W. Kręcisz :2, 6:3

M. Jękot - D. Czajczyk 6:0, 6:3

Kruszak / Jękot - Czajczyk / Kręcisz 6:1, 4:6, 6:4

III kolejka

BUDOSTAL-3 - KLUB KRAKOWSKI 3:0

Janusz Obarzanek - J. Misiaszek 6:4, walkower

Krzysztof Boligłowa - A.Pach 6:2, 7:5

Boligłowa / Obarzanek - Pach / Szczepankiewicz 6:3, 6:2

ANNCO - MONTONAFT 3:0

W. Kręcisz - L. Skawiński 6:2, 6:1

D. Czajczyk - M. Szklarczyk 6:0, 6:2

Czajczyk / Szary - Wolarek / Skawiński 6:1, 6:3

EQUUS - BRACTWO KURKOWE 3:0

A. Lechna - F. Dworecki 6:1, 6:1

w pozostałych meczach - walkower dla EQUUSA

MUSIC CORNER - KRAK KOLOR 0:3

P. Praschil - T. Kwinta 0:6, 1:6

T. Praschil - M. Jękot 3:6, 0:6

Praschil / Praschil - Kwinta / Jękot 1:6, 0:6

II kolejka

ANNCO - KLUB KRAKOWSKI 3:0 (rozegrany 02.12.2001)

D. Czajczyk - A. Pach 6:4, 6:3

W. Kręcisz - K. Szczepankiewicz 6:1, 6:2

Kręcisz / Szary - Misiaszek / Szczepankiewicz 6:4, 6:3

BUDOSTAL-3 - MONTONAFT 3:0

Janusz Obarzanek - Adam Mosna 6:0, 6:0

Krzysztof Boligłowa - Józef Wolarek 6:3, 6:3

Boligłowa / Obarzanek - Wolarek / Skawiński 6:3, 6:1

MUSIC CORNER - BRACTWO KURKOWE 2:0, niedokończony

P. Praschil - p. Dworecki 1:6, 6:2, 6:3

T.Praschil - p. Dworecki 1:6, 6:2, 6:3

debel - niedokończony

I kolejka

BUDOSTAL-3 - KRAK KOLOR 0:3

Krzysztof Boligłowa - Marek Jękot 0:6, 4:6

Boligłowa /Obarzanek vs Kruszak/Kwinta 4:6 , 0:6

Obarzanek vs Kruszak, wygrany Kruszak

EQUUS - MONTONAFT 3:0

A. Lechna - L. Skawiński 6:0, 6:0

B. Wojtasik - M. Szklarczyk 6:0, 6:0

Wojtasik/ Lechna - Skawiński/Wolarek 6:0, 6:0

ANNCO - BRACTWO KURKOWE 3:0

M. Szary - P. Dworecki 6:4, 6:0

W. Kręcisz - J. Kofin 6:1, 6:2

Czajczyk / Kręcisz - Dworecki / Kofin 6:2, 6:1

MUSIC CORNER - KLUB KRAKOWSKI 0:3

P. Praschil - J. Misiaszek 4:6, 6:2, 4:6

T. Praschil - A. Pach 4:6, 3:6

Praschil / Praschil - Misiaszek / W.Trzciński 6:4, 4:6, 1:6

GRUPA B

VI kolejka

COMARCH - CPN SERWIS 3:0

T. Trenzinger - R. Nowak 6:1, 6:2

W. Łabno - Z. Zięba 7:6, 6:3

Trenzinger/Łabno - Nowak/Pecka 7:6, 6:1

RMF FM - INTERIA 3:0

T. Plata - M. Grudziński 6:0, 6:0

R. Jaworski - Z. Moszkowicz 6:0, 6:3

Jaworski / Plata - Grudziński / Moszkowicz 6:0, 6:4

LEXMARK - PLIVA KRAKÓW 2:1

Ł. Nowik - Ł. Czepiel 6:4, 6:2

M. Trusiuk - M. Mirkiewicz 7:6, 4:6, 6:7

Nowik/Trusiuk - Czepiel / Mirkiewicz 7:6, 6:3

RAIFFEISEN BANK - SATES POLAND 3:0 (walkower) dla Raiffeisena

V kolejka

RMF FM - CPN SERWIS 2:0

T. Plata - Z. Zięba 6:1, 6:1

R. Jaworski - R. Nowak 6:4, 5:7, 7:5

LEXMARK - SATES POLAND 2:1

Ł. Nowik - S. Zimmerman 4:6, 6:4, 6:2

M. Trusiuk - O. Rychlewski 4:6, 5:7

Nowik/Trusiuk - Rychlewski / Zimmerman 6:1, 1:6, 7:6

RAIFFEISEN BANK - PLIVA KRAKÓW 0:3

R. Bogacz - Ł. Czepiel 5:7, 4:6

P. Targalski - M. Mirkiewicz 6:3, 2:6, 3:6

Bogacz / Targalski - Czepiel / Mirkiewicz 5:7, 3:6

COMARCH - INTERIA 3:0 (mecz rozegrany 03.02.2002)

T. Trenzinger - P. Stręk 6:1, 6:4

W. Łabno - G. Bernasik 6:1, 6:4

Trenzinger/Łabno - Stręk / Grudziński 6:2, 6:3

IV kolejka

RMF FM - LEXMARK 2:1

T. Plata - Ł. Nowik 2:6, 0:6

R. Jaworski - M. Trusiuk 6:1, 6:0

T. Plata / R. Jaworski - Nowik/Trusiuk 6:3, 5:7, 7:6

COMARCH - RAIFFEISEN BANK 2:1

T. Trenzinger - R. Bogacz walkower dla Bogacza

W. Łabno - P. Targalski 6:3, 6:3

Trenzinger/Łabno - Bogacz / Targalski dokończenie 06.01.2002 6:3, 6:1

CPN SERWIS - SATES POLAND 3:0

R. Nowak - O. Rychlewski 6:1, 6:3

Z. Zięba - O. Gałuszka 6:4, 6:2

Dżuła / Pecka - Rychlewski / Gałuszka 6:1, 6:4

INTERIA - PLIVA KRAKÓW 1:2

G. Bernasik- M. Mirkiewicz 2:6, 2:6

M. Grudziński - Ł. Czepiel 2:6, 1:6

Grudziński /Stręk- Ł.Czepiel / M.Mirkiewicz 4:6, 6:4, 6:3

III kolejka

COMARCH - LEXMARK 0:2

T. Trenzinger - Ł. Nowik 7:5, 3:6, 5:7

Trenzinger/Łabno - Nowik/Trusiuk 7:5, 6:7, 5:7

RMF FM - RAIFFEISEN BANK 2:1

T. Plata - R. Bogacz walkower dla Bogacza

R. Jaworski - P. Targalski 6:4, 6:1

T.Plata / R.Jaworski - Bogacz / Targalski 6:3, 6:2

CPN SERWIS - PLIVA KRAKÓW 2:1

R. Nowak - Ł. Czepiel 6:3, 6:3

Z. Zięba - M. Mirkiewicz 6:3, 6:7, 7:6

Nowak/Zięba - Ł. Czepiel / M. Mirkiewicz 1:6, 6:7

SATES POLAND - INTERIA mecz przełożony, rozegrany 06.01.2002, wynik 2:1

S. Zimmerman - G. Bernasik 6:3, 6:1

O. Gałuszka - P. Stręk 2:6, 3:6

Rychlewski / Zimmerman - Grudziński / Moszkowicz 6:2, 6:1

II kolejka

COMARCH - SATES POLAND 2:0

W. Łabno- O. Rychlewski 6:1, 6:2

Trenzinger/Łabno - Rychlewski / Zimmerman 6:0, 7:5

RMF FM - PLIVA KRAKÓW 2:0

T. Plata - M. Mirkiewicz 7:6, 6:1

T. Plata / R. Jaworski - Ł. Czepiel / M. Mirkiewicz 6:1, 6:4

LEXMARK - INTERIA 2:1

Ł. Nowik - G. Bernasik 6:2, 6:1

M. Trusiuk - P. Stręk 4:6, 2:6

Nowik/Trusiuk - Moszkowicz /Stręk 6:2, 6:3

RAIFFEISEN BANK - CPN SERWIS 0:3

R. Bogacz - R. Nowak 3:6, 0:6

P. Targalski - Z. Zięba 2:6, 3:6

Bogacz / Targalski - Nowak/Zięba 3:6, 6:4, 5:7

I kolejka

COMARCH - PLIVA KRAKÓW 3:0

T. Trenzinger - Ł. Czepiel 6:1, 6:2

w pozostałych meczach walkower dla COMARCH-u

LEXMARK - CPN SERWIS 3:0

Ł. Nowik - R. Nowak 6:2, 6:0

M. Trusiuk - W. Pecka 6:4, 7:5

Nowik/Trusiuk - Nowak/Pecka 6:1, 6:0

RAIFFEISEN BANK - INTERIA 1:2

R. Bogacz - G. Bernasik 4:6, 3:6.

P. Targalski - P. Stręk 6:2, 2:6, 6:2

Targalski / Potocki - Grudziński/Stręk 6:7, 6:7

RMF FM - SATES POLAND mecz przełożony, rozegrany 05.01.2002, wynik 2:0

R. Jaworski - O. Rychlewski 6:1, 7:5

T. Plata / R. Jaworski - O. Gałuszka / O. Rychlewski 6:1, 6:0

Grupa A (bez uwzględnienia meczu EQUUS - KRAK KOLOR oraz meczów EQUUS - ANNCO i BRACTWO KURKOWE - MONTONAFT)












Grupa B





Dowiedz się więcej na temat: Raiffeisen Bank | klub | krak | pliva | kolor | mecz | serwis | bank | RMF | RMF FM | kolejka | tennis | Comarch

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama