ComArch Business Tennis League: Faworyci na czele

Po trzeciej kolejce letniej edycji ligi, rozgrywanej na kortach MM Sport w Krakowie, na czele tabel w obu grupach plasują się drużyny uznawane za faworytów rozgrywek.

W grupie A reprezentacja ComArchu walczyła w trzeciej kolejce z debiutantami - drużyną Paki, która bliska była sprawienia niespodzianki. Budostal, dzięki superzawodnikowi - Michałowi Nogieciowi - wygrał z RMF FM. W grupie B zwycięską passę podtrzymał Kurpios Consulting, pokonując wzmocniony przez prezesa ComArchu, prof. Janusza Filipiaka, drugi zespół tej firmy.

Do ciekawszych wydarzeń III kolejki należy na pewno pojedynek pierwszych rakiet Paki - Mirosława Szarego i ComArchu - Tomasza Trenzingera. Szary wygrał pierwszego seta 7:6 i prowadził już w drugim 5:4. Miał 3 piłki meczowe, ale przegrał tego seta i ostatniego 0:6!

Na uwagę zasługuje na pewno doskonały występ debiutującej w naszych rozgrywkach Chorwatki Natali Sumary (Pliva Kraków), która pokonała Bogdana Wojtasika (Equus).

Dzielnie walczył także fundator, pomysłodawca i główny sponsor ligi, prezes ComArchu, prof. Janusz Filipiaku (ComArch II), który zdobył (w parze z Jakubem Tabiszem) jeden punkt dla swojej drużyny.

TABELA GRUPY A

[drużyna, mecze rozegrane, mecze wygrane, pojedynki wygrane, poj. przegrane, wygrane sety, przegrane sety]

TABELA GRUPY B

[drużyna mecze rozegrane, mecze wygrane, pojedynki wygrane, poj. przegrane, wygrane sety, przegrane sety]

8.Klub Krakowski 3 0 2 7 5 14

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | RMF FM | pliva | RMF | przegrane | mecze | wygrane | Comarch | tennis