-
-
Wtorek, 15 listopada 2011 (15:30)
Challenger ATP Bratysława - porażka Przysiężnego
Michał Przysiężny przegrał z Australijczykiem Matthew Ebdenem 1:6, 6:7 (6-8) w pierwszej rundzie halowego challengera ATP na twardych kortach w Bratysławie (pula nagród 85 tysięcy euro). Wieczorem start w imprezie rozpocznie inny polski tenisista Łukasz Kubot.
Kubot został najwyżej rozstawiony w turnieju, a jego pierwszym rywalem będzie Słowak Lukas Lacko. Ebden występuje z "piątką".
Australijczyk jest partnerem deblowym Tomasza Bednarka. W pierwszym meczu zmierzą się z niemiecko-słowackim duetem Philipp Marx i Igor Zelenay (nr 3.).
Artykuł pochodzi z kategorii: Tenis
Zobacz również
-
Bez bramkarza Petra Cecha, kapitana Tomasa Rosicky'ego oraz Jaroslava Plasila i Michala Kadleca wystąpią Czesi, grupowi rywale polskich piłkarzy w mistrzostwach Europy, w sobotnim meczu... więcej
-
Polecamy
Polecamy
-
Piłkarska reprezentacja Rosji zremisowała z Urugwajem... więcej
-
Agnieszka Radwańska po zwycięstwie nad Kaią Kanepi 7:6... więcej
-
Bez bramkarza Petra Cecha, kapitana Tomasa Rosicky'ego... więcej
-
Czech Roman Kreuziger (Astana) wygrał w Alpe di Pampeago... więcej
-
- Z obecności psychologa na zgrupowaniu narobiliście... więcej
-
Dziś w Interia.pl
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Euro 2012
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Rozrywka
-
www.rmf24.pl
-
Polska Lokalna
-
www.rmf24.pl
-
Polska Lokalna
-
Polska Lokalna
-
Euro 2012
-
www.rmf24.pl
-
-
Narzędzia







Twój komentarz może być pierwszy
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia i korzystaj z dodatkowych opcji.
Piszesz jako Gość