Boris Becker: Test DNA ustali przypisywane mi, ojcostwo

Reagując na twierdzenia pewnej modelki, iż jest ojcem jej dziecka, Boris Becker opublikował w oświadczenie, w którym poinformował, że test DNA ustali ojcostwo dziecka.

Po zasięgnięciu konsultacji u swych londyńskich prawników, niedawno rozwiedziony Becker oświadczył, za pośrednictwem swej monachijskiej agencji reklamowej Luebmedia: - Wszystko to nieprawda. Dziecko ma na imię Anna. Badanie DNA ustali, kto jest ojcem dziecka.

Reklama

Pracownicy Luebmedia nie byli w stanie sprecyzować, czy oświadczenie byłego mistrza tenisa oznacza jego zgodę na poddanie się badaniu, a sam trzykrotny mistrz Wimbledonu był nieuchwytny dla dziennikarzy.

Wysoko-nakładowy dziennik niemiecki "Bild", napisał w środę, że zamieszkująca w Londynie modelka, rosyjskiego pochodzenia, oznajmiła, że 33-letni Becker jest ojcem jej córki Anny.

Becker, którego trwające siedem lat małżeństwo z Barbarą zakończyło się rozwodem kilka dni temu powiedział, że był w Londynie, by "omówić sytuację" ze swymi doradcami prawnymi. Becker ma dwóch synów z małżeństwa z Barbarą.

Teleinfo
Dowiedz się więcej na temat: oświadczenie | ojcostwo | DNA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje