Puchar Świata w skokach. Wisła gotowa. Biletów nie ma nawet na kwalifikacje

Po znakomitych występach polskich skoczków w Turnieju Czterech Skoczni, fani odliczają dni do zawodów Pucharu Świata w Wiśle-Malince. Skocznia jest już przygotowana, a biletów nie ma już nawet na kwalifikacje.

W sobotę i niedzielę (godz. 16) skoczkowie rywalizować będą o punkty Pucharu Świata w konkursach indywidualnych, a w piątek o godz. 18 rozegrane zostaną kwalifikacje. Weźmie w nich udział dwunastu naszych skoczków.

Reklama

Większość biletów (po 5,5 tys. na każdy konkurs) rozeszła się już dawno temu. W sobotę organizatorzy przekazali do sprzedaży ostatnią pulę wejściówek i one także sprzedały się bardzo szybko. Po ostatnich sukcesach naszych skoczków zainteresowanie kibiców jest tak wielkie, że wykupili nawet bilety na kwalifikacje.

Fani, dla których zabrakło wejściówek, będą mogli dopingować swoich faworytów w strefie kibica. Wiślańskie Centrum Kultury przygotuje ją w amfiteatrze im. Stanisława Hadyny.

- Myślę, że skocznia już jest przygotowana. Mam świadomość tego, że śniegu jest troszeczkę więcej, ale było to tak celowo trzymane - zapewnił dla serwisu internetowego Polskiego Związku Narciarskiego zarządzający skocznią w Wiśle Andrzej Wąsowicz, który jest również wiceprezesem PZN.

Ty też możesz pomóc! Czekamy na Twoje wsparcie na pomagam.interia.pl!

PŚ w skokach klas. generalna

1.Kamil Stoch(Polska)1280 pkt
2.Stefan Kraft(Austria)1220
3.Daniel-Andre Tande(Norwegia)1119
4.Domen Prevc(Słowenia)899
5.Maciej Kot(Polska)883
6.Andreas Wellinger(Niemcy)848
7.Michael Hayboeck(Austria)671
8.Manuel Fettner(Austria)622
9.Marcus Eisenbichler(Niemcy)587
10.Peter Prevc(Słowenia)559
11.Piotr Żyła(Polska)529
Zobacz pełną tabelę
Dowiedz się więcej na temat: Puchar Świata w skokach narciarskich | Wisła-Malinka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje