Andrzej Niemczyk lekko poirytowany

- Mnie to srebro bardzo cieszy. Przecież już wejście do czwórki to olbrzymie osiągnięcie... Pamiętajmy, że w pięknym stylu pokonaliśmy Rosjan i rozjechaliśmy Serbów - powiedział w "Super Expressie" były trener reprezentacji Polski siatkarek Andrzej Niemczyk.

- Trochę irytuje mnie mówienie, że Raul Lozano powinien dokonać szybszych zmian, zdjąć Gacka czy Świderskiego itd. Możemy sobie tak gadać, siedząc przed telewizorem - dodał Niemczyk.

Reklama

- Ale pamiętajmy, że Lozano jest tam na miejscu - 24 godziny z tym zespołem i najlepiej wie, kto ma grać. Wie kogo gdzie strzyka, kto jest w formie, a kto ma lekki dołek. I zawsze wybiera najlepiej - podkreślił szkoleniowiec, który doprowadził siatkarki do dwóch tytułów mistrzyń Europy.

- Teraz możemy sobie gdybać: co by było, jakbyśmy wygrali drugiego seta. Ja nie będę gdybał. Ten mecz jest za nami. A przed nami... mistrzostwa Europy i igrzyska w Pekinie. Wierzę, że ta drużyna przywiezie stamtąd medale. Nie wiem, jakiego koloru, ale medale będą! Ta drużyna się przełamała. Oni już wiedzą, że mogą być najlepsi! - stwierdził Niemczyk.

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: niemczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje