Wielkie emocje w Częstochowie!

Siatkarze Domexu Tytan AZS Częstochowa pokonali po zaciętym emocjonującym meczu Asseco Resovię 3:2. Spotkanie zakończyło zmagania siatkarzy w 6. kolejce PlusLigi.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Zbigniew Bartman.

Dla podopiecznych Radosława Panasa to trzecie zwycięstwo w rozgrywkach, natomiast zawodnicy Ljubomira Travicy doznali trzeciej porażki.

Gospodarzom należą się wielkie brawa za ambicję. W czwartym secie częstochowianie przegrywali 21:24 i wydawało się, że już jest po meczu. "Akademicy" nie poddali się i odwrócili losy czwartego seta. Tie break to już popis siatkarzy spod Jasnej Góry, którzy niesieni żywiołowym dopingiem wygrali 15:11 i cały mecz 3:2.

Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia 3:2 (18:25, 25:15, 18:25, 28:26, 15:11)

AZS: Andrzej Stelmach, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona, Smilen Mljakow, Zbigniew Bartman, Gradowski, Paweł Zatorski (libero) oraz Fabian Drzyzga, Dawid Gunia, Bartosz Janeczek, Przemysław Michalczyk, Krzysztof Wierzbowski

Resovia: Paweł Woicki, Bartosz Gawryszewski, Łukasz Perłowski, Paweł Papke, Krzysztof Gierczyński, Marcin Wika, Krzysztof Ignaczak (libero) oraz Tomasz Kusior, Piotr Łuka, Mikko Oivanen, Aleksandar Mitrović