Ważny mecz dla siatkarzy Politechniki

Czwartek 26 listopada może być najważniejszym dniem dla siatkarzy Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej w sezonie 2009/2010. Zmierzą się oni wówczas z Jadarem Radom.

Oba zespoły znajdują się na dnie tabeli. Politechnika z jednym punktem na koncie zajmuje ostatnie - dziesiąte miejsce, Jadar z trzema "oczkami" jest dziewiąty. Ewentualna porażka jeszcze bardziej "zakopie" stołecznych, zwycięstwo zaś pozwoli im znów myśleć o awansie do fazy play-off.

Reklama

- Ciężko pracowaliśmy na treningach, mieliśmy kilka odpraw i... spotykaliśmy się z psychologiem - podsumowuje ostatnie dni przygotowań do meczu trener Radosław Panas. - Musimy wreszcie się przełamać. Na treningach bardzo wiele potrafimy, atmosfera jest dobra, chęci jeszcze lepsze, a na meczach nie wychodzi - dodaje. O współpracy z psychologiem trener Panas nie chce jednak za wiele mówić. - Jeszcze za wcześnie, aby przyniosło to efekty, tych spotkań było za mało. Ale na pewno nie zaszkodzi - uśmiecha się szkoleniowiec.

Politechnice w walce z Jadarem pomoże nowy rozgrywający - Jakub Bednaruk, który do Warszawy dotarł z... Radomia. Występował tam w drugoligowych Czarnych, nie mogąc znaleźć miejsca w zespole Jadaru. Teraz popularny "Diabeł" może być jedną z głównych broni Politechniki. - A czy receptą na Jadar? Zobaczymy. Mam już w głowie wyjściową szóstkę, ale karty odsłonię na kilka minut przed meczem - stwierdza tajemniczo trener Panas.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30. Zawodnicy zapraszają do hali i proszą o gorący doping. - Liczymy, że kibice będą naszym siódmym zawodnikiem - wyrażają nadzieję.

Mecz prowadzić miała para Jacek Hojka - Katarzyna Sokół. PlusLiga na wniosek Wydziału Sędziowskiego PZPS (zapewne ze względu na pamiętny mecz z Delectą Bydgoszcz) zdecydowała się jednak dokonać zmiany arbitrów. Na słupku stanie Piotr Król, a pomagać mu będzie Henryk Darocha. Komisarzem zawodów będzie Bogusław Pachniewicz, a kwalifikatorem Mirosław Stando.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mecz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje