Stelmach odmówił

Krzysztof Stelmach był wymieniany jak jeden z kandydatów na stanowisko asystenta trenera reprezentacji Polski siatkarzy, Raula Lozano.

- Nie zgodziłem się na objęcie tego stanowiska, gdyż musiałbym przestać grać, a ja nie zamierzam jeszcze kończyć kariery - powiedział Stelmach cytowany na oficjalnej stronie internetowej PLS.

Reklama

- Zresztą z tego faktu trener Lozano zdawał sobie sprawę. W ostatniej kolejce wygraliśmy ważny mecz z Trento 3:2 i jesteśmy na dobrej drodze do play off. Mimo że zbliżam się do czterdziestki gra sprawia mi nadal ogromną frajdę - dodał siatkarz, który od 14 lat gra we Włoszech.

Stelmach jest zdziwiony prasowymi spekulacjami dotyczącymi składu 22-osobowej kadry na Ligę Światową 2005.

- Nie rozumiem w Polsce tych spekulacji prasowych przed oficjalnym ogłoszeniem kadry. We Włoszech czegoś takiego nie ma. Tutejsza federacja otrzymała, podobnie jak PZPS, dodatkowy tydzień do namysłu i nikt tutaj nie komentuje nazwisk. Jak już kadra zostanie podana oficjalnie do publicznej wiadomości, to wtedy o tak proszę bardzo, zacznie się mówić dlaczego ten, a nie tamten - stwierdził Stelmach.

INTERIA.PL/PLS
Dowiedz się więcej na temat: Stelmach

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje