Liga Światowa: Zamiast Papkego - Stancelewski

Mecze z Brazylią w Katowicach wzbudzają poruszenie nie tylko ze względu na rangę wydarzenia i kolejną szansę Polaków na pokonanie utytułowanego rywala.

Każde zwycięstwo nad triumfatorami ubiegłorocznej edycji Ligi Światowej umacni Polski zespół na drugim miejscu w tabeli i przybliży nasz zespół do drugiego w historii awansu do finału imprezy.

Reklama

Mecze na żywo obejrzeć będzie można w Telewizji Publicznej. W piątek o godzinie 19.00 w TVP 3 Regionalnej, zaś w sobotę o godzinie 15.00 w TVP1.

W porównaniu ze zwycięskim składem w meczu z Argentyną, wiadomo, że nie zagra z Brazylią Paweł Papke. Jego miejsce w dwunastce zajął Jarosław Stancelewski

Drugi trener reprezentacji Polski, Krzysztof Kowalczyk powiedział, że atmosfera w zespole jest bardzo bojowa. Zawodnicy mają świadomość, że od spotkań z Brazylijczykami bardzo wiele zależy. Praktycznie zwycięstwami w nich można zapewnić sobie występ w sierpniowym finale w Brazylii.

Sebastian Świderski jest przekonany, że stać nas przynajmniej na jedno zwycięstwo w Katowicach, ale i on, i koledzy zapowiadają walkę do upadłego o podwójne zwycięstwo w Katowicach.

Posłuchaj co przed meczem powiedzieli Sebastian ŚwiderskiDawid Murek.

O tym ile znaczą dla polskich kibiców mecze z Brazylią w Spodku najlepiej świadczy fakt, że już w środę zabrakło biletów na te spotkania.

Dowiedz się więcej na temat: Katowice | mecze | liga światowa | liga | światowa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje