Trener mistrzyń Polski zdruzgotany diagnozą lekarzy

- W obecnej sytuacji kadrowej nie mieliśmy szans na zwycięstwo z drużyną gwiazd, jaką jest Dynamo - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" trener Muszynianki Fakro Bogdan Serwiński.

Mistrzynie Polski przegrały w Moskwie 0:3. Największym problemem Muszynianki jest plaga kontuzji. Trener Serwiński miał nadzieję, że Izabela Bełcik, która przeszła dwie operacje, wróci do gry na play offy w Lidze Siatkówki Kobiet. ten termin okazał się nierealny.

Reklama

- Według moich informacji dopiero za pół roku może być gotowa do treningów. Byłem zdruzgotany, kiedy dowiedziałem się od lekarza, w jakim stanie Iza miała kolano. Musimy jak najszybciej znaleźć rozgrywającą. Prowadzimy rozmowy z pewną Bułgarką oraz z Kingą Baran, która jest zawodniczką Pronaru Białystok - stwierdził Serwiński.

Według "PS", ową Bułgarką jest Evelina Cwetanowa. - Rozmawiałam z działaczami Muszynianki i jestem zainteresowana grą w tym klubie. Czekam na kolejny telefon od nich - mówiła 32-letnia Bułgarka, która broni barw hiszpańskiej Valencii.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bogdan Serwiński

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje