• 6 .AC Milan (58 pkt.)
  • 7 .Inter Mediolan (56 pkt.)
  • 8 .Fiorentina (55 pkt.)

Tylko punkt Interu, Samuel Eto'o już strzela

W spotkaniu pierwszej kolejki Serie A Inter Mediolan zremisował na własnym stadionie z Bari 1:1 (0:0). Premierowe trafienie w nowym sezonie dla gospodarzy zaliczył Samuel Eto'o.

Pozyskany latem z Barcelony reprezentant Kamerunu w 56. minucie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Diego Milito.

Goście odpowiedzieli na 16 minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Bramkę na wagę cennego punktu zdobył Vitali Kutuzov.

W drugiej kolejce Serie A i jednocześnie szlagierze rozgrywek zespół Jose Mourinho zmierzy się w derbowym starciu z Milanem.

Inter Mediolan - AS Bari 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Samuel Eto'o (56. - karny), 1:1 Vitali Kutuzov (74.).

Inter: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Materazzi (61. Cordoba ), Zanetti - Muntari (29. Balotelli), Vieira (46. Quaresma), Thiago Motta, Stankovic - Milito, Eto'o.

Bari: Gillet - Masiello, Ranocchia, Bonucci, Parisi - Alvarez, De Vezze, Gazzi (90. Stellini), Allegretti (57. Langella) - Sforzini (60. Rivas), Kutuzov.

Sędziował: Carmine Russo. Widzów: 53 369.

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Mediolan | Serie A | Inter Mediolan | Bari | inter