Rio de Janeiro 2016

Reprezentacja Polski na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro

Reprezentacja Polski na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro liczy 240 osób. Najważniejsza sportowa impreza świata odbędzie się od 5 do 21 sierpnia.

Zarząd PKOl na posiedzeniu 14 lipca powołał do ekipy 238 sportowców.

Reklama

Dzień później prezes Andrzej Kraśnicki, na podstawie upoważnienia udzielonego mu przez zarząd, podjął decyzję o uzupełnieniu składu reprezentacji o dwóch chodziarzy na 20 km - Łukasza Nowaka (OŚ AZS Poznań) i Artura Brzozowskiego (AZS AWF Katowice). Oprócz nich nominację otrzymali także trener Michał Krukowski oraz fizjoterapeuta Dominik Grzyb.

20 lipca kadra "Biało-czerwonych" powiększyła się o jeszcze jedno nazwisko. Kajakarz Rafał Rosolski (Dojlidy Białystok) otrzymał od międzynarodowej federacji (ICF) "dziką kartę" i wystąpi w Rio. Zawodnik popłynie w konkurencji K1 na 1000 m.

29 lipca tenisistki Magda Linette, Klaudia Jans-Ignacik i Paula Kania zostały dodatkowo powołane do składu reprezentacji Polski.

31 lipca z marzeniami o Rio musiała się pożegnać Karolina Tymińska. Siedmioboistka musiała zrezygnować z powodu kontuzji.

Do Brazylii nie pojedzie też pływaczka Diana Sokołowska.

W trakcie igrzysk z powodu wpadki dopingowej z polskiej kadry wykluczony został sztangista Tomasz Zieliński, a potem jego brat Adrian.

Skład reprezentacji Polski na IO w Rio de Janeiro

Skład reprezentacji Polski na IO w Rio de Janeiro
Imię i nazwiskoRocznik/KlubKonkurencjaSzanse medalowe
Badminton
Adrian Dziółko1990/UKS Hubal Białystokgra pojedynczaliczy się udział
Przemysław Wacha1981/LKS Technik Głubczycegra podwójnaliczy się udział
Adam Cwalina1985/SKB Suwałkigra podwójnaliczy się udział
Nadieżda Zięba1984/UKS Hubal Białystokgra mieszanaczołówka
Robert Mateusiak1976/UKS Hubal Białystokgra mieszanaczołówka
Boks
Tomasz Jabłoński1988/KS Sako Gdańsk75 kgliczy się udział
Igor Jakubowski1992/KS Zagłębie Konin91 kgliczy się udział
Gimnastyka sportowa
Katarzyna Jurkowska-Kowalska1992/TS Wisła Krakówwielobójliczy się udział
Jeździectwo
Paweł Spisak1981/JKS Dako-Galant SkibnoWKKW - koń Banderasliczy się udział
Judo
Katarzyna Kłys1986/KS Polonia Rybnik70 kgczołówka
Arleta Podolak1993/GKS Czarni Bytom57 kgliczy się udział
Daria Pogorzelec1990/SGKS Wybrzeże Gdańsk78 kgczołówka
Maciej Sarnacki1987/TS Gwardia Olsztyn+100 kgliczy się udział
Kajakarstwo
Klasyczne
Beata Mikołajczyk1985/UKS Kopernik BydgoszczK2 500 m, K4 500 mczołówka
Marta Walczykiewicz1987/KTW KaliszK1 200 m, K4 500 mczołówka
Karolina Naja1990/AZS AWF Gorzów Wlkp.K2 500 m, K4 500 mczołówka
Ewelina Wojnarowska1986/Warta PoznańK1 500 mliczy się udział
Edyta Dzieniszewska-Kierkla1986/Sparta AugustówK4 500 mczołówka
Paweł Kaczmarek1995/AZS AWF Gorzów WlkpK1 200 mliczy się udział
Rafał Rosolski1991/Dojlidy BiałystokK1 1000 mliczy się udział
Tomasz Kaczor1989/Warta PoznańC1 1000 mliczy się udział
Michał Kudła1991/KS PosnaniaC2 1000 mliczy się udział
Mateusz Kamiński1991/OKSW OlsztynC2 1000 mliczy się udział
Górskie
Natalia Pacierpnik1988/KKK KrakówK-1 slalomczołówka
Grzegorz Hedwig1988/Start Nowy SączC1 slalomliczy się udział
Maciej Okręglak1993/Start Nowy Sącz)K1 slalomliczy się udział
Marcin Pochwała1984/KKK Kraków)C2 slalomczołówka
Piotr Szczepański1988/KKK KrakówC2 slalomczołówka
Kolarstwo
Torowe
Krzysztof Maksel1991/Stal Ocetix Iglotex Grudziądzsprint drużynowy, keirinczołówka
Rafał Sarnecki1990/Stal Ocetix Iglotex Grudziądzsprint drużynowy, sprintczołówka
Damian Zieliński1980/GK Piast Szczecinsprint drużynowy, sprintczołówka
Edyta Jasińska1986/TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Teamsprint drużynowyczołówka
Justyna Kaczkowska1997/UKKS Imielin Team Corratecsprint drużynowyczołówka
Daria Pikulik1997/BCM Nowatex Ziemia Darłowskasprint drużynowy, ew. omniumczołówka
Natalia Rutkowska1991/TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Teamsprint drużynowyczołówka
Małgorzata Wojtyra1989/X Bo Go Szczecinsprint drużynowy, ew. omniumczołówka
Górskie
Maja Włoszczowska1983/Kross Racing TeamMTBczołówka
Katarzyna Solus-Miśkowicz1988/Volkswagen Samochody UżytkoweMTBliczy się udział
Szosowe
Michał Gołaś1984/Team Skywyścig ze startu wspólnegoliczy się udział
Michał Kwiatkowski1990/Team Skywyścig ze startu wspólnego, jazda indywidualna na czasczołówka
Maciej Bodnar1985/ Tinkoffwyścig ze startu wspólnego, jazda indywidualna na czasczołówka
Rafał Majka1989/Tinkoffwyścig ze startu wspólnegoczołówka
Małgorzata Jasińska1984/Ale Cipolliniwyścig ze startu wspólnegoliczy się udział
Katarzyna Niewiadoma1994/Rabo-Liv Women Cycling Teamwyścig ze startu wspólnego, jazda indywidualna na czasczołówka
Anna Plichta1992/BTC City Ljubljanawyścig ze startu wspólnego, jazda indywidualna na czasliczy się udział
zawodnicy rezerwowi
Kamil Kuczyński1984/GK Piast Szczecin)--
Katarzyna Pawłowska1989/Boels-Dolmans)--
Lekkoatletyka
Joanna Jóźwik1991/AZS AWF Warszawa800 mczołówka
Angelika Cichocka1988/SKLA Sopot1500 m, ew. 800 mczołówka
Sofia Ennaoui1995/MKL Szczecin1500 mczołówka
Danuta Urbanik1989/KKS Victoria Stalowa Wola1500 mliczy się udział
Iwona Lewandowska1985/LKS Vectra Włocławekmaratonliczy się udział
Monika Stefanowicz1980/WKS Grunwald Poznańmaratonliczy się udział
Karolina Kołeczek1993/UKS Trójka Sandomierz100 m ppłczołówka
Emilia Ankiewicz1990/AZS AWF Warszawa400 m ppłliczy się udział
Joanna Linkiewicz1990/AZS AWF Wrocław400 m ppłczołówka
Katarzyna Kowalska1985/LKS Vectra-DGS Włocławek3000 m z przeszkodamiliczy się udział
Matylda Kowal1989/CWKS Resovia Rzeszów3000 m z przeszkodamiliczy się udział
Anita Włodarczyk1985/Skra Warszawamłotpewniak
Joanna Fiodorow1989/OŚ AZS Poznańmłotczołówka
Malwina Kopron1994/OŚ AZS Poznańmłotliczy się udział
Maria Andrejczyk1996, LUKS Hańcza Suwałkioszczepliczy się udział
Paulina Guba1991/OKS Otwockkulaczołówka
Żaneta Glanc1983/OŚ AZS Poznańdyskczołówka
Anna Jagaciak-Michalska1990/OŚ AZS Poznańtrójskokczołówka
Kamila Lićwinko1984/KS Podlasie Białystokwzwyżczołówka
Paulina Buziak1986/LKS Stal Mielecchód 20 kmliczy się udział
Agnieszka Szwarnóg1986/AZS AWF Krakówchód 20 kmliczy się udział
Agnieszka Dygacz1985/AZS AWF Katowicechód 20 kmliczy się udział
Anna Kiełbasińska1990/SKLA Sopot4x100 m, ew. 200 mliczy się udział
Klaudia Konopko1992/UKS 19 Bojary Białystok4x100 mliczy się udział
Marika Popowicz-Drapała1988/CWZS Zawisza Bydgoszcz SL4x100 m, ew. 100 mliczy się udział
Agata Forkasiewicz1994/AZS AWF Wrocław4x100 mliczy się udział
Katarzyna Sokólska1993, UKS 19 Bojary Białystok4x100 mliczy się udział
Ewa Swoboda1997/UKS Czwórka Żory4x100 m, ew. 100 mliczy się udział
Iga Baugmart1989/BKS Bydgoszcz4x400 mczołówka
Martyna Dąbrowska1994/UKS 19 Bojary Białystok4x400 mczołówka
Małgorzata Hołub1992/KL Bałtyk Koszalin4x400 m, ew. 400 mczołówka
Justyna Święty1992/AZS AWF Katowice4x400 m, ew. 400 mczołówka
Ewelina Ptak1987/WKS Śląsk Wrocław4x400 mczołówka
Patrycja Wyciszkiewicz1994/Olimpia Poznań4x400 mczołówka
Karol Zalewski1993/AZS UWM Olsztyn200 mliczy się udział
Marcin Lewandowski1987/CWZS Zawisza Bydgoszcz SL800 mczołówka
Adam Kszczot1989/RKS Łódź800 mczołówka
Henryk Szost1982/WKS Grunwald Poznańmaratonczołówka
Artur Kozłowski1985/MULKS MOS Sieradzmaratonliczy się udział
Yared Shegumo1983/AZS AWF Warszawamaratonczołówka
Damian Czykier1992/KS Podlasie Białystok110 m ppłliczy się udział
Patryk Dobek1994/SKLA Sopot400 m ppłczołówka
Krystian Zalewski1989/UKS Barnim Goleniów3000 m z przeszkodamiliczy się udział
Sylwester Bednarek1989/RKS Łódźwzwyżczołówka
Wojciech Theiner1986/AZS KU Politechniki Opolskiej Opolewzwyżliczy się udział
Karol Hoffmann1989/MKS Aleksandrów Łódzkitrójskokczołówka
Piotr Małachowski1983/WKS Śląsk Wrocławdyskpewniak
Robert Urbanek1987/MKS Aleksandrów Łódzkidyskczołówka
Konrad Bukowiecki1997/PKS Gwardia Szczytnokulaczołówka
Michał Haratyk1992/AZS AWF Krakówkulaczołówka
Tomasz Majewski1981/AZS AWF Warszawakulaczołówka
Paweł Fajdek1989/KS Agros Zamośćmłotpewniak
Wojciech Nowicki1989/KS Podlasie Białystokmłotczołówka
Łukasz Grzeszczuk1990/Warszawiankaoszczepliczy się udział
Marcin Krukowski1992/Warszawiankaoszczepliczy się udział
Piotr Lisek1992/OSOT Szczecintyczkaczołówka
Robert Sobera1991/AZS AWF Wrocławtyczkaczołówka
Paweł Wojciechowski1989/CWZS Zawisza Bydgoszcz SLtyczkaczołówka
Paweł Wiesiołek1991/Warszawiankadziesięciobójliczy się udział
Rafał Augustyn1984/LKS Stal Mielecchód 50 kmczołówka
Adrian Błocki1990/AZS AWF Katowicechód 50 kmliczy się udział
Rafał Fedaczyński1987/AZS UMCS Lublinchód 50 kmliczy się udział
Artur Brzozowski1985/AZS AWF Katowicechód 20 kmliczy się udział
Jakub Jelonek1985/AZS AWF Krakówchód 20 kmliczy się udział
Łukasz Nowak1988/OŚ AZS Poznańchód 20 kmliczy się udział
Kacper Kozłowski1986/AZS UWM Olsztyn4x400 mczołówka
Łukasz Krawczuk1989/WKS Śląsk Wrocław4x400 mczołówka
Jakub Krzewina1989/WKS Śląsk Wrocław4x400 mczołówka
Rafał Omelko1989/AZS AWF Wrocław4x400 m, ew. 400 mczołówka
Michał Pietrzak1989/AZS AWF Katowice4x400 mczołówka
Łucznictwo
Karina Lipiarska-Pałka1987/ULKS Grot Zabierzów-liczy się udział
Pięciobój nowoczesny
Anna Maliszewska1993/UKS Żoliborz Warszawa-liczy się udział
Oktawia Nowacka1991/Stowarzyszenie Pięciobój Polski-CWKS Legia Warszawa-liczy się udział
Szymon Staśkiewicz1987/Zielonogórski KS Drzonków-liczy się udział
Piłka ręczna
Sławomir Szmal1978/Vive Tauron Kielce-pewniak
Piotr Wyszomirski1988/TBV Lemgo-pewniak
Karol Bielecki1982/Vive Tauron-pewniak
Michał Jurecki1984/Vive Tauron-pewniak
Krzysztof Lijewski1983/Vive Tauron-pewniak
Mateusz Jachlewski1984/Vive Tauron-pewniak
Mateusz Kus1987/Vive Tauron-pewniak
Adam Wiśniewski1980/Wisła Płock-pewniak
Michał Daszek1992/Wisła Płock-pewniak
Bartosz Jurecki1979/Chrobry Głogów-pewniak
Przemysław Krajewski1987/Azoty Puławy-pewniak
Łukasz Gierak1988/TuS N-Lubbecke-pewniak
Michał Szyba1988/Kadetten Szafuza-pewniak
Kamil Syprzak1991/FC Barcelona Lassa-pewniak
zawodnicy rezerwowi
Piotr Chrapkowski1988/Vive Tauron--
Mariusz Jurkiewicz1982/Vive Tauron--
Pływanie
Katarzyna Baranowska1987/AZS AWFiS Gdańsk200 m st. zmiennymliczy się udział
Katarzyna Wilk1992/AZS AWF Katowice100 m st. dowolnym, sztafeta 4x100 m st. dowolnymczołówka
Anna Dowgiert1990/WKS Śląsk Wrocław50 m st. dowolnym, sztafeta 4x100 m st. dowolnymczołówka
Alicja Tchórz1992/Juvenia Wrocław100 i 200 m st. grzbietowymczołówka
Aleksandra Urbańczyk1987/AZS UŁ PŁ Łódź50 m st. dowolnym, sztafeta 4x100 m st. dowolnymczołówka
Joanna Zachoszcz1993/AZS UWM Olsztyn10 kmliczy się udział
Konrad Czerniak1989/AZS AWF Katowice100 m st. motylkowympewniak
Paweł Korzeniowski1985/AZS AWF Warszawa100 m st. motylkowymczołówka
Radosław Kawęcki1991/Korner Zielona Góra100 i 200 m st. grzbietowympewniak
Kacper Klich1994/WKS Śląsk Wrocławsztafeta 4x200 m st. dowolnymczołówka
Mateusz Sawrymowicz1987/MKP Szczecin1500 m st. dowolnymczołówka
Kacper Majchrzak1992/Warta Poznań100 i 200 m st. dowolnymczołówka
Tomasz Polewka1994/AZS AWF Katowice100 m st. grzbietowym
Marcin Stolarski1996/UKS Żoliborz Warszawa100 m st. klasycznym, 4x100 m st. zmiennymliczy się udział
Jan Świtkowski1994/UKS Skarpa Lublin200 m st. motylkowymczołówka
Paweł Werner1993/MKS Juwenia Wrocławsztafeta 4x200 m st. dowolnymliczy się udział
Wojciech Wojdak1996/UKP Unia Oświęcim400 i 1500 m st. dowolnymliczy się udział
Filip Wypych1991/AZS UŁ PŁ Łódź50 m st. dowolnymliczy się udział
Filip Zaborowski1994/MKP Szczecin400 m st. dowolnymliczy się udział
Paweł Juraszek1994/Dziewiątka Dzierżoniów50 m st. dowolnymliczy się udział
Podnoszenie ciężarów
Patrycja Piechowiak1992/LKS Budowlani-Całus Nowy Tomyśl69 kgliczy się udział
Bartłomiej Bonk1984/Budowlani Opole105 kgczołówka
Arkadiusz Michalski1990/Budowlani Opole105 kgliczy się udział
Siatkówka
Bartosz Bednorz1994/PGE Skra Bełchatów-czołówka
Rafał Buszek1987/ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-czołówka
Mateusz Mika1991/Lotos Trefl Gdańsk-czołówka
Michał Kubiak1988/Panasonic Panthers-czołówka
Mateusz Bieniek1994/ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-czołówka
Karol Kłos1989/PGE Skra Bełchatów-czołówka
Piotr Nowakowski1987/Asseco Resovia Rzeszów-czołówka
Fabian Drzyzga1990/Asseco Resovia Rzeszów-czołówka
Grzegorz Łomacz1987/Cuprum Lubin-czołówka
Dawid Konarski1989/ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-czołówka
Bartosz Kurek1988/JT Thunders-czołówka
Paweł Zatorski1990/ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-czołówka
Siatkówka plażowa
Monika Brzostek1989/AZS UMCS TPS Lublin-czołówka
Kinga Kołosińska1990/AZS UMCS TPS Lublin-czołówka
Grzegorz Fijałek1987/UKS SMS Łódź-czołówka
Mariusz Prudel1986/TS Volley Rybnik-czołówka
Piotr Kantor1992/MKS Dąbrowa Górnicza-czołówka
Bartosz Łosiak1992/Jastrzębie Borynia-czołówka
Strzelectwo
Sylwia Bogacka1981/ZKS Gwardia Zielona Górakarabin małokalibrowy trzy postawy 50 mczołówka
Klaudia Breś1994/CWZS Zawisza Bydgoszczpistolet pneumatyczny 10 mliczy się udział
Aleksandra Jarmolińska1990/CWKS Legia Warszawaskeetliczy się udział
Agnieszka Nagay1981/Orzeł Łódźkarabin małokalibrowy trzy postawy 50 mliczy się udział
Piotr Daniluk1982/Flota Gdyniapistolet pneumatyczny 10 mliczy się udział
Szermierka
Hanna Łyczbińska1990/AZS UAM Poznańfloret ind.liczy się udział
Bogna Jóźwiak1983/OŚ AZS Poznańszabla druż. i ind.czołówka
Małgorzata Kozaczuk1988/AZS AWF Warszawaszabla druż. i ind.czołówka
Aleksandra Socha1982/AZS AWF Warszawaszabla druż i ind.czołówka
Marta Puda1991/TMS Sosnowiecrezerwowa-
Taekwondo
Piotr Paziński1987/AZS AWF Warszawa80 kgliczy się udział
Karol Robak1997/OŚ AZS Poznań68 kgliczy się udział
Tenis
Agnieszka Radwańska1989/WKT Mera Warszawasingielczołówka
Klaudia Jans-Ignacik1984/SKT Sopotdebelliczy się udział
Paula Kania1992/KS Górnik Bytomdebelliczy się udział
Magda Linette1992/WKS Grunwald Poznańsingielliczy się udział
Jerzy Janowicz1990/MKT Łódźsingielliczy się udział
Marcin Matkowski1981/SKT Szczecindebelczołówka
Łukasz Kubot1982/KKT Wrocławdebelczołówka
Tenis stołowy
Li Qian1986/KTS Tarnobrzegindywidualnie i drużynowoliczy się udział
Natalia Partyka1989/KTS Tarnobrzegdrużynowoliczy się udział
Katarzyna Grzybowska-Franc1989/SKTS Sochaczewindywidualnie i drużynowoliczy się udział
Kinga Stefańska1980/KTS Tarnobrzegrezerwowa-
Wang Zengyi1983/PKS Kolping Jarosławindywidualnie i drużynowoliczy się udział
Jakub Dyjas1995/KST Energa-Manekin Toruńindywidualnie i drużynowoliczy się udział
Daniel Górak1983/Bogoria Grodzisk Mazowieckidrużynowoliczy się udział
Patryk Zatówka1997/ASTS Olimpia Unia Grudziądzrezerwowy-
Triathlon
Agnieszka Jerzyk1988/64-sto Leszno-liczy się udział
Wioślarstwo
Magdalena Fularczyk-Kozłowska1986/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczdwójka podwójnaczołówka
Natalia Madaj1988/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczdwójka podwójnaczołówka
Weronika Deresz1985/WTW Warszawadwójka podwójna wagi lekkiejliczy się udział
Martyna Mikołajczak1991/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczdwójka podwójna wagi lekkiejliczy się udział
Anna Wierzbowska1991/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczdwójka bez sterniczkiliczy się udział
Maria Wierzbowska1995/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczdwójka bez sterniczkiliczy się udział
Monika Ciaciuch1992/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczczwórka podwójnaliczy się udział
Agnieszka Kobus1990/AZS AWF Warszawaczwórka podwójnaliczy się udział
Maria Springwald1991/AZS AWF Krakówczwórka podwójnaliczy się udział
Joanna Leszczyńska1988/WTW Warszawaczwórka podwójnaliczy się udział
Sylwia Lewandowska1991/WTW Warszawarezerwowa-
Natan Węgrzycki-Szymczyk1995/AZS AWF Warszawajedynkaliczy się udział
Miłosz Jankowski1990/AZS AWFiS Gdańskdwójka podwójna wagi lekkiejliczy się udział
Artur MikołajczewskiKW Gopło Kruszwicadwójka podwójna wagi lekkiejliczy się udział
Mateusz BiskupAZS AWFiS Gdańskczwórka podwójnaliczy się udział
Dariusz Radosz1986/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczczwórka podwójnaliczy się udział
Mirosław ZiętarskiAZS UMK Energa Toruńczwórka podwójnaliczy się udział
Wiktor Chabel1985/Posnania Poznańczwórka podwójnaliczy się udział
Michał Szpakowski1981/CWZS Zawisza Bydgoszcz)ósemkaczołówka
Mikołaj Burda1982/RTW Lotto Bydgostia Bydgoszczósemkaczołówka
Krystian Aranowski1988/CWZS Zawisza Bydgoszczósemkaczołówka
Mateusz Wilangowski1991/Wisła Grudziądzósemkaczołówka
Robert FuchsAZS UMK Energa Toruńósemkaczołówka
Marcin Brzeziński1984/WTW Warszawaósemkaczołówka
Zbigniew Schodowski1987/AZS AWF Gorzów Wlkp.ósemkaczołówka
Piotr Juszczak1988/CWZS Zawisza Bydgoszczósemkaczołówka
Daniel Trojanowski1982/CWZS Zawisza Bydgoszczósemkaczołówka
Dawid GrabowskiPosnania Poznańósemkarezerwowy
Zapasy
Katarzyna Krawczyk1990/MKS Cement Gryf Chełmstyl wolny 53 kgliczy się udział
Iwona Matkowska1982/WKS Grunwald Poznaństyl wolny 48 kgczołówka
Monika Michalik1980/WKS Grunwald Poznaństyl wolny 63 kgczołówka
Agnieszka Wieszczek-Kordus1983/KS Grunwald Poznaństyl wolny 69 kgczołówka
Radosław Baran1989/WKS Grunwald Poznaństyl wolny 97 kgliczy się udział
Robert Baran1992/LKS Ceramik Krotoszynstyl wolny 125 kgliczy się udział
Zbigniew Baranowski1991/AKS Białogardstyl wolny 86 kgliczy się udział
Magomedmurad Gadżyjew1988/AKS Białogardstyl wolny 65 kgliczy się udział
Żeglarstwo
Małgorzata Białecka1988/Sopocki Klub ŻeglarskiRS:Xczołówka
Judyta Mrózek-Gliszczyńska1992/Chojnicki Klub Żeglarski470liczy się udział
Agnieszka Skrzypulec1989/SEJK Pogoń Szczecin470liczy się udział
Piotr Myszka1981/AZS AWFiS GdańskRS:Xczołówka
Łukasz Przybytek1989/AZS AWFiS Gdańsk49-erliczy się udział
Paweł Kołodziński1988/AZS AWFiS Gdańsk49-erliczy się udział
Kacper Ziemiński1990/SEJK Pogoń SzczecinLaserliczy się udział
Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro
Najlepsze tematy