Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 11 - 21 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

11.08 CZWARTEK

(19 FINAŁÓW)

Reklama

GIMNASTYKA SPORTOWA

21.00 wielobój kobiet indywidualnie, finał

JUDO

21.40 kobiety 78 kg, o brązowy medal

22.00 kobiety 78 kg, finał

22.10 mężczyźni 100 kg, o brązowy medal

22.35 mężczyźni 100 kg, finał 

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

14.15 mężczyźni C2, finał

20.00 kobiety K1, finał

KOLARSTWO TOROWE

23.21 sprint drużynowo mężczyzn, o brązowy medal

sprint drużynowo mężczyzn, finał

ŁUCZNICTWO

21.27 indywidualnie kobiety, o brązowy medal

21.43 indywidualnie kobiety, finał

PŁYWANIE

3.17 200 m st. klasycznym kobiet, finał

3.26 200 m st. grzbietowym mężczyzn, finał

4.01 200 m st. zmiennym mężczyzn, finał

4.18 100 m st. dowolnym kobiet, finał

RUGBY

23.30 o brązowy medal w turnieju mężczyzn

00.00 finał turnieju mężczyzn  

STRZELECTWO

17.00 karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, finał

SZERMIERKA

22.00 szpada drużynowo kobiet, o brązowy medal

23.30 szpada drużynowo kobiet, finał

TENIS STOŁOWY

1.30 gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

2.30 gra pojedyncza mężczyzn, finał

WIOŚLARSTWO

13.30 dwójka bez sternika kobiet, półfinały

13.50 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinały

14.10 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały

14.30 czwórka bez sternika mężczyzn, półfinały

14.50 ósemka mężczyzn, repasaże

15.00 ósemka kobiet, repasaże

15.12 czwórka podwójna mężczyzn, finał A

15.24 czwórka podwójna kobiet, finał A

15.44 czwórka bez sternika, finał A

16.04 dwójka podwójna kobiet, finał A

16.24 dwójka podwójna mężczyzn, finał A

16.44 czwórka wagi lekkiej mężczyzn, finał A

17.30 czwórka podwójna mężczyzn, finał B

17.40 dwójka bez sternika mężczyzn, finał B

17.50 dwójka podwójna kobiet, finał B

18.00 dwójka podwójna mężczyzn, finał B

18.10 czwórka wagi lekkiej mężczyzn, finał B

18.20 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinał C/D

18.40 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinał C/D

19.00 dwójka bez sterniczki kobiet, finał C

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn

14.30 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety

15.15 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn

16.00 mecze grupowe gry podwójnej kobiet

17.30 mecze grupowe gry mieszanej

BOKS, MĘŻCZYŹNI

16.00 1. runda, 56 kg

16.45 1. runda, 64 kg

17.30 1/8 finału, 69 kg

18.30 1/8 finału, 81 kg

GIMNASTYKA SPORTOWA 

21.00 wielobój kobiet indywidualnie, finał

GOLF, MĘŻCZYŹNI

12.30 1. runda

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

Grupa A

22.00 Niemcy - Hiszpania

Grupa B

23.00 Australia - Argentyna

00.30 USA - Indie

 1.30 Japonia - Wielka Brytania

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

18.30 Hiszpania - Belgia

Grupa B

15.00 Holandia - Indie

16.00 Irlandia - Kanada

17.30 Argentyna - Niemcy

JEŹDZIECTWO

15.00 ujeżdżenie indywidualnie i drużynowo

JUDO

78 kg, kobiety

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.00 finał

100 kg, mężczyźni

15.54 eliminacje

17.38 ćwierćfinały

21.02 repasaże

21.20 półfinały

22.10 o brązowy medal

22.35 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE 

12.30 półfinały, C2 mężczyźni

14.15 finał, C2 mężczyźni

18.15 półfinały, K1 kobiety

20.00 finał, K1 kobiety

KOLARSTWO TOROWE

21.00 eliminacje, sprintu drużynowego mężczyzn

21.19 eliminacje, wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet

22.10 1. runda, sprintu drużynowego mężczyzn

22.23 eliminacje, wyścigu drużynowego na dochodzenie na 4 km mężczyzn

23.21 sprint drużynowo mężczyzn, o brązowy medal

sprint drużynowo mężczyzn, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

17.15 Białoruś - Turcja

20.30 Francja - Brazylia

22.45 Japonia - Australia

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Brazylia - Chorwacja

00.00 Nigeria - Hiszpania

 3.30 Litwa - Argentyna

ŁUCZNICTWO, KOBIETY INDYWIDUALNIE

14.00 1/8 finału

20.00 ćwierćfinały

20.55 półfinały

21.27 o trzecie miejsce

21.43 finał

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

14.30 Tunezja - Katar

19.40 Dania - Chorwacja

 2.50 Francja - Argentyna

Grupa B

16.30 Polska - Egipt

21.40 Brazylia - Niemcy

00.50 Słowenia - Szwecja

PIŁKA WODNA, KOBIETY

Grupa A

14.00 Rosja - Brazylia

15.20 Włochy - Australia

Grupa B

16.40 Chiny - USA

18.00 Hiszpania - Węgry

PŁYWANIE

18.03 50 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

18.22 800 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

19.25 100 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje

19.46 200 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje

 3.03 50 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały

 3.17 200 m st. klasycznym kobiet, finał

 3.26 200 m st. grzbietowym mężczyzn, finał

 3.35 200 m st. grzbietowym kobiet, półfinały

 4.01 200 m st. zmiennym mężczyzn, finał

 4.18 100 m st. dowolnym kobiet, finał

 4.34 100 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały

RUGBY, MĘŻCZYŹNI

17.30 o 11. miejsce

18.00 o 9. miejsce

18.30 o miejsca 5-8

19.00 o miejsca 5-8

19.30 półfinał

20.00 półfinał

22.30 o 7. miejsce

23.00 o 5. miejsce

23.30 mecz o brązowy medal

00.00 finał

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

22.05 Kanada - Francja

 1.30 Włochy - Meksyk

 3.35 Brazylia - USA

Grupa B

14.30 Iran - Kuba

16.35 Rosja - Egipt

20.00 Polska - Argentyna

SIATKÓWKA PLAŻOWA

15.00 mecze grupowe kobiet i mężczyzn

      runda play-off mężczyzn

STRZELECTWO

karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet

14.00 eliminacje

17.00 finał

SZERMIERKA

szpada kobiet, drużynowo

14.00 1/8 finału

15.30 ćwierćfinały

17.00 o miejsca 5-8

18.15 półfinały

19.30 o 7. miejsce

19.30 o 5. miejsce

22.00 o brązowy medal

23.30 finał

TENIS

17.00 ćwierćfinały gry mieszanej

      półfinały gry podwójnej kobiet

      półfinały gry pojedynczej kobiet

      ćwierćfinały gry pojedynczej mężczyzn

TENIS STOŁOWY

15.00 półfinały gry pojedynczej mężczyzn

 1.30 o brązowy medal gry pojedynczej mężczyzn

 2.30 finał gry pojedynczej mężczyzn

WIOŚLARSTWO

13.30 dwójka bez sternika mężczyzn, finał B

13.40 dwójka podwójna kobiet, finał B

13.50 dwójka podwójna mężczyzn, finał B

14.00 czwórka wagi lekkiej bez sternika mężczyzn, finał B

14.10 jedynki mężczyzn, półfinały

14.30 jedynki kobiet, półfinały

15.00 dwójka bez sternika mężczyzn, finał

15.20 dwójka podwójna kobiet, finał

15.40 dwójka podwójna mężczyzn, finał

16.00 czwórka wagi lekkiej bez sternika mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 RS:X mężczyzn, 7. wyścig

18.00 Finn mężczyzn, 5. wyścig

18.00 Nacra 17 mikst, 4. wyścig

18.00 470er kobiet, 3. wyścig

18.10 RS:X kobiet, 7. wyścig

18.10 470er mężczyzn, 3. wyścig

19.00 RS:X mężczyzn, 8. wyścig

19.00 Nacra 17 mikst, 5. wyścig

19.10 RS:X kobiet, 8. wyścig

19.25 Finn mężczyzn, 6. wyścig

19.25 470er kobiet, 4. wyścig

19.35 470er mężczyzn, 4. wyścig

20.00 RS:X mężczyzn, 9. wyścig

20.00 Nacra 17 mikst, 6. wyścig

20.10 RS:X kobiet, 9. wyścig

Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro
Najlepsze tematy