MŚ Rosja 2018

MŚ Rosja 2018. Terminarz mistrzostw

Od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku w Rosji rozegrane zostaną XXI piłkarskie mistrzostwa świata. Weźmie w nich udział reprezentacja Polski. Losowanie grup turnieju finałowego odbędzie się 1 grudnia w Moskwie.

Faza grupowa

14 czerwca, godzina 17.00 (czasu polskiego), Stadion Łużniki, Moskwa   Rosja - A2

Reklama

15 czerwca, godzina 14.00, Jekaterynburg Arena     A3 - A4

15 czerwca, godzina 17.00, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg    B3 - B4

15 czerwca, godzina 20.00, Stadion Olimpijski "Fiszt", Soczi    B1 - B2

16 czerwca, godzina 12.00, Kazań Arena     C1 - C2

16 czerwca, godzina 15.00, Otkrytije Arena, Moskwa    D1 - D2

16 czerwca, godzina 18.00, Mordowia Arena, Sarańsk    C3 - C4

16 czerwca, godzina 21.00, Kaliningrad Stadium   D3 - D4

17 czerwca, godzina 14.00, Samara Arena    E3 - E4

17 czerwca, godzina 17.00, Stadion Łużniki, Moskwa    F1 - F2

17 czerwca, godzina 20.00, Rostów Arena   E1 - E2

18 czerwca, godzina 14.00, Stadion Niżny Nowogród      F3 - F4

18 czerwca, godzina 17.00, Stadion Olimpijski "Fiszt", Soczi    G1 - G2

18 czerwca, godzina 20.00, Wołgograd Arena    G3 - G4

19 czerwca, godzina 14.00, Otkrytije Arena, Moskwa    H1 - H2

19 czerwca, godzina 17.00, Mordowia Arena, Sarańsk    H3 - H4

19 czerwca, godzina 20.00, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg    Rosja - A3

20 czerwca, godzina 14.00, Stadion Łużniki, Moskwa   B1 - B3

20 czerwca, godzina 17.00, Rostów Arena  A4 - A2

20 czerwca, godzina 20.00, Kazań Arena    B4 - B2

21 czerwca, godzina 14.00, Jekaterynburg Arena    C1 - C3

21 czerwca, godzina 17.00, Samara Arena   C4 - C2

21 czerwca, godzina 20.00, Stadion Niżny Nowogród     D1 - D3

22 czerwca, godzina 14.00, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg    E1 - E3

22 czerwca, godzina 17.00, Wołgograd Arena     D4 - D2

22 czerwca, godzina 20.00, Kaliningrad Stadium    E4 - E2

23 czerwca, godzina 14.00, Otkrityie Arena, Moskwa   G1 - G3

23 czerwca, godzina 17.00, Stadion Olimpijski "Fiszt", Soczi     F1 - F3

23 czerwca, godzina 20.00, Rostów Arena   F4 - F2

24 czerwca, godzina 14.00, Stadion Niżny Nowogród    G4 - G2

24 czerwca, godzina 17.00, Jekaterynburg Arena  H4 - H2

24 czerwca, godzina 20.00, Kazań Arena    H1 - H3

25 czerwca, godzina 16.00, Wołgograd Arena   A2 - A3

25 czerwca, godzina 16.00, Samara Arena   A4 - Rosja

25 czerwca, godzina 20.00, Mordowia Arena, Sarańsk   B4 - B1

25 czerwca, godzina 20.00, Kaliningrad Stadium   B2 - B3

26 czerwca, godzina 16.00, Stadion Łużniki, Moskwa   C4 - C1

26 czerwca, godzina 16.00, Stadion Olimpijski "Fiszt", Soczi  C2 - C3

26 czerwca, godzina 20.00, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg  D4 - D1

26 czerwca, godzina 20.00, Rostów Arena    D2 - D3

27 czerwca, godzina 16.00, Kazań Arena     F4 - F1

27 czerwca, godzina 16.00, Jekaterynburg Arena    F2 - F3

27 czerwca, godzina 20.00, Otkrytije Arena, Moskwa    E4 - E1

27 czerwca, godzina 20.00, Stadion Niżny Nowogród    E2 - E3

28 czerwca, godzina 16.00, Wołgograd Arena    H4 - H1

28 czerwca, godzina 16.00, Samara Arena   H2 - H3

28 czerwca, godzina 20.00, Kaliningrad Stadium    G4 - G1

28 czerwca, godzina 20.00, Mordowia Arena, Sarańsk    G2 - G3

1/8 finału

30 czerwca, godzina 16.00, Kazań Arena   1C - 2D (mecz nr 50)

30 czerwca, godzina 20.00, Stadion Olimpijski "Fiszt", Soczi   1A - 2B (49)

1 lipca, godzina 16.00, Stadion Łużniki, Moskwa     1B - 2A (51)

1 lipca, godzina 20.00, Stadion Niżny Nowogród    1D - 2C (52)

2 lipca, godzina 16.00, Samara Arena    1E - 2F (53)

2 lipca, godzina 20.00, Rostów Arena    1G - 2H (54)

3 lipca, godzina 16.00, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg     1F - 2E (55)

3 lipca, godzina 20.00, Otkrytije Arena, Moskwa     1H - 2G (56)

Ćwierćfinały

6 lipca, godzina 16.00, Stadion Niżny Nowogród    zw. 49 - zw. 50 (mecz nr 57)

6 lipca, godzina 20.00, Kazań Arena    zw. 53 - 54  (58)

7 lipca, godzina 20.00, Stadion Olimpijski "Fiszt", Soczi     zw. 51 - zw. 52 (59)

7 lipca, godzina 16.00, Samara Arena    zw. 55 - zw. 56 (60)

Półfinały

10 lipca, godzina 20.00, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg    zw. 57 - zw. 58

11 lipca, godzina 20.00, Stadion Łużniki, Moskwa     zw. 59. - zw. 60

Mecz o trzecie miejsce

14 lipca, godzina 16.00, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg

Finał

15 lipca, godzina 17.00, Stadion Łużniki, Moskwa

Godziny meczów według czasu polskiego.