Londyn 2012
-
-
Niedziela, 22 listopada 2009 (20:21)
Skorża: Brakuje nie ambicji, tylko umiejętności
- Przegraliśmy bardzo ważny, a przede wszystkim prestiżowy mecz.
Nie potraliśmy zdobyć gola. Po takim występie można tylko przeprosić kibiców za to, że w tak ważnym meczu zawiedliśmy - mówił blady jak ściana Maciej Skorża po przegranych derbach.
- Po utracie przypadkowej bramki zagraliśmy nerwowo. Podprowadzaliśmy piłkę pod bramkę rywala, ale brakowało spokoju, opanowania. Ale sytuacji i tak nie brakowało, jak choćby Rafała Boguskiego - komentował Skorża.
- Zdaję sobie sprawę z wagi porażki. Mimo tego, że ciągle jesteśmy liderem - dodał Skorża
- Kibice odwrócili się od drużyny? Nie chcę tego komentować. Brak ambicji? Nie wiem, czy to nie jest brak umiejętności. Skoro od wielu spotkań niektóre osoby nie potrafią walczyć na takim poziomie, na jakim byśmy chcieli, to nie sądzę, żeby im się nie chciało. Po prostu brakuje im umiejętności do gry na takim poziomie, na jakim byśmy chcieli - narzekał Skorża.
Co dalej? - Od jakiegoś czasu mówię, że niektórych zawodników chciałbym wypożyczyć, żeby się ogrywali. Nie ma co oszukiwać, że potrzebujemy wzmocnień. Potrzebujemy zawodników, którzy sprostaliby walce, jaka obowiązuje w dzisiejszej piłce. Skoro nie mamy na boisku Sobolewskiego i Głowackiego, którzy nadawali ton walce o piłkę, skoro Paweł Brożek jest w słabszej formie, Rafał Boguski dopiero wraca po kontuzji, to nie mamy armat - uważa Skorża.- Nie zgodzę się z tym, że na boisku nie walczymy. Straciliśmy Sobolewskiego i Głowackiego, a to najsilniejsze charaktery w zespole. Dzisiaj nie było zawodnika, który by próbował wziąć na siebie ciężar gry. Próbowali Jirsak, Diaz. W oczach zawodników widziałem jednak strach - powiedział Maciej Skorża.
Michał Białoński, Sosnowiec
CZYTAJ TEŻ:
Sensacja! Wisła - Cracovia 0:1
Zobacz również
-
Andrzej Kapaś (AZS Poznań) zagra w finale Pozbruk Open 2012, międzynarodowego turnieju tenisowego zaliczanego do cyklu ITF Futures (pula nagród 15 tys. dolarów) rozgrywanego w Sobocie k.... więcej
-
Polecamy
Polecamy
-
Rozgrywająca CCC Polkowice Sharnee Zoll, występująca... więcej
-
- Mam nadzieję, że przerwa z powodu kontuzji barku tym... więcej
-
- Wygraliśmy bez straty gola, ale dla mnie jeszcze... więcej
-
Co miał oznaczać gest do kamery, jaki wykonał w... więcej
-
Rekordowa liczba około 150 osób weszła w sobotę na... więcej
-
Radosław Kawęcki (Korner Zielona Góra) zdobył złoty... więcej
-
-
Dziś w Interia.pl
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
www.rmf24.pl
-
Euro 2012
-
Euro 2012
-
Sport
-
Euro 2012
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
Sport
-
Rozrywka
-
Fakty
-
Euro 2012
-
www.rmf24.pl
-
Sport
-
Euro 2012
-
-
Narzędzia






Wasze komentarze (53)
Dodaj komentarzkompromitacja
~Andy -
Zgłoś do usunięcia Link
Po raz kolejny twierdzę że odkąd jest Skorża Wisła gra coraz gorzej.Trzeba się go pozbyć. Jeżeli uważa że nie mają umiejętności to kto ich trenował.Te idiotyczne przerzuty z obrony do ataku nic nie dają.Do wymiany są również Pawełek,Jop,Kirm,Paweł Brożek/koniecznie/.Mimo wszystko pierwszy do odstrzału jest Skorża.Może udało by się wziąć SZatałowa.
Brakuje nie ambicji....
~vlad fan -
Zgłoś do usunięcia Link
Skorża taką wypowiedzią oszukuje samego siebie ! Czas na zmiany !
Powiem tak....
~czarny -
Zgłoś do usunięcia Link
Szkoda mi Wisły bo klub z ambicjami i grający zawsze na równym poziomie.... Ale czy nawet Barcelona, Portugalia czi inne światowej klasy reprezentacje nie popełniają błędów???? Kibice Cracovii podniecają się jak by co najmniej na pozycji wicelidera byli od paru lat wiadomo, że to Wisła jest pierwszym i ważniejszym klubem w Krakowie. Bo niby dlaczego maja więcej dotacji???? Sa lepsi tego nie da się ukryc
Jak widzial strach w oczach
~CRACOWIA -
Zgłoś do usunięcia Link
to widzial na pewno tez lzy upokorzenia i wstydu Lzy mozna klubowym szalikiem obetrzec ale upokorzenie to nie wiem czym
Co do trenera...
~Bartłomiej -
Zgłoś do usunięcia Link
... Wydaje mi się, że wielkim błędem byłoby w tym momencie zwolnienie Macieja Skorży. Wynik na boisku uzależniony jest od postawy piłkarzy a nie trenera. Sądzę, iż Wisła przechodzi teraz chwilową zadyszkę. Głęboko wierzę, że w meczu ze słabiutką Odrą Wiślacy się odblokują, wygrają i utrzymają fotel lidera do końca sezonu. Pozdrawiam wszystkich sympatyków krakowskiej Wisły!!!
Skorż zepsuł wszysto co się dało.Jego czas właśnie
~Skorża wynocha z WISŁY -
Zgłoś do usunięcia Link
minął.Kompromitująca wypowiedż.Ja też mogę być trenerem jak będę mógł sobie kupić zamiast wybrać i wytrenować piłkarzy.
zacznijmy od łobodzińskiego
~obiektywny znawca piłki -
Zgłoś do usunięcia Link
wypożyczenia??zacznijmy od łobodzińskiego!! zarabia krocie gra jak z 3 ligi czy 4!!tragedia.druga sprawa to chyba Skorża z zawodnikami się sobą zmęczyli i czas na zmiany. Ostatnio słyszałem że MARIO BASLER jest do wzięcia na trenera. On by Was wiślaków obudził. Wkońcu by pracowali porządnie bo teraz to olboy Chelsea grają lepiej.
Kompromitacja Skorzy
~Lechak -
Zgłoś do usunięcia Link
Słlowa wypowiedziane przez trenera kompromituja go.Powinna Wisła dac mu odpocząac. Widac wyraznie że trener nie ma wpływu na wynik.Jak to jest ,Crakowia wygrała ambicją, Wisła przegrala umiejętnościami.Szkoda słów.Co to za trenerzy?
Skorża
~HOWK!!! -
Zgłoś do usunięcia Link
dziwię ci się że wystawiasz Jopa.on zawala kolejny mecz a Małecki asior po podpisaniu kontraktu nie gra nic dp ME z nim niech dojrzewa bo sodówka do łba uderzyła.Ataku praktycznie nie ma ,druga linia tak sobie obrona do bani,Skorża do zwolnienia.
Ty sie nie tlumacz tylko walcz...
~XYZ -
Zgłoś do usunięcia Link
Ja juz dawno bym Cie skasowal za brak polotu, ambicji,emocji...sciagniecie Jopa....