• 6 .Huddersfield Town FC (3 pkt.)
  • 7 .Manchester City (3 pkt.)
  • 8 .Tottenham Londyn (3 pkt.)

Premiership: Remis w derbach Londynu

Arsenal Londyn zremisował na White Hart Lane z Tottenhamem 1:1 w derbowym pojedynku angielskiej Premiership. Bramkę dla Kanonierów w 81. minucie strzelił Francuz Robert Pires, a wyrównał w 94. minucie Gustavo Poyet.

Arsenal grał bez swojego najlepszego strzelca Thierry Henry'ego, ale za to z Solem Campbellem, którego kibice Kogutów niemiłosiernie wygwizdywali, za opuszczenie ich zespołu.

Mistrz kraju Manchester United pokonał Leicester City 2:0. Pierwsze trafienie w tym sezonie dla Czerwonych Diabłów zaliczył Dwight Yorke. Dzięki trzem punktom Manchester awansował na czwarte miejsce w tabeli.

Po raz pierwszy w tym sezonie przegrali piłkarze Leeds United. Stało sie to w Sunderland. Dzięki temu Liverpool awansował na pozycje lidera Premiership.

Niespodziewanie łatwo przegrał Newcastle United, który zajmował 4. miejsce. Sroki przegrały wyjazdowe spotkanie z Fulham 1:3.