• 6 .Manchester United (40 pkt.)
  • 7 .Everton FC (33 pkt.)
  • 8 .West Bromwich Albion (29 pkt.)

Newcastle wreszcie zwycięskie

Piłkarze Newcastle United, którzy nie potrafili wygrać żadnego z ostatnich 13 spotkań wreszcie przerwali czarną serię zdobywając komplet punktów w starciu z Fulham (2:0).

Do wygranej Newcastle poprowadziła para snajperów Mark Viduka - Michael Owen. Pierwszy otworzył w siódmej minucie wynik meczu wykorzystując podanie Geremiego, drugi przypieczętował wygraną na siedem minut przed końcem spotkania.

To pierwsza wygrana piłkarzy Newcastle od 15 grudnia. Ostatni raz po pełną pulę również sięgnęli w rywalizacji z Fulham, wygrywając skromnie 1:0.

Newcastle United - Fulham 2:0 (1:0)

Bramki: Viduka (7.), Owen (83.)

Newcastle: Harper, Beye (Edgar 87), Taylor, Faye, Jose Enrique, Geremi, Butt, Barton, Owen, Viduka (Smith 84), Martins (N'Zogbia 74).

Fulham: Keller, Stalteri (Healy 84), Hughes, Hangeland, Konchesky, Andreasen, Bullard, Murphy (Volz Ż 71), Davies, McBride (Dempsey 66), Johnson.