• 6 .Crystal Palace Londyn (0 pkt.)
  • 7 .Everton FC (0 pkt.)
  • 8 .Huddersfield Town FC (0 pkt.)

Derby dla "The Reds"

Gol Ricardo Carvalho dał Chelsea skromne zwycięstwo z Middlesbrough 1:0 w meczu 32. kolejki Premiership. W tym samym stosunku "The Reds" pokonali Everton w derbach Liverpoolu. Srogi zawód przeżyli kibice na White Hart Lane. Ich Tottenham dostał lanie od Newcastle United (1:4).

Piłkarze Chelsea wyszli na prowadzenie już w 5. minucie, ale goście mieli okazje do wyrównania. Zabrakło im jednak szczęścia - piłka odbijała się od poprzeczki (dwukrotnie) i słupka.

W meczu Tottenhamu ze "Srokami" długo nie zanosiło się na klęskę gospodarzy. W 25. minucie Darren Bent dał im prowadzenie. Jednak podopieczni Kevina Keegana strzelili gola "do szatni", a w drugiej połowie zdominowali rywali.

Jedyną bramkę na Anfield Road zdobył już w 7. minucie Fernando Torres.

Zobacz komplet wyników 32. KOLEJKI oraz TABELĘ PREMIERSHIP

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Newcastle United | Guardian | Premiership | derby