• 6 .Burnley FC (3 pkt.)
  • 7 .Everton FC (3 pkt.)
  • 8 .West Bromwich Albion (3 pkt.)

Beckham po raz 1. w sezonie rozegrał cały mecz

David Beckham, który w piłkarskiej reprezentacji Anglii wystąpił 115 razy, po raz pierwszy w tym sezonie rozegrał pełny mecz w amerykańskiej lidze MLS. Jego zespół Los Angeles Galaxy przegrał jednak z New York Red Bulls 0-2.

Bramki dla nowojorczyków zdobyli Dane Richards w 36. minucie i Juan Pablo Angel w 60. Gospodarze mieli kilka okazji do zmiany niekorzystnego rezultatu, a jednej z nich nie wykorzystał Beckham w 66. minucie, gdy strzelał z rzutu wolnego.

Były kapitan angielskiej reprezentacji w ciągu ostatnich dwóch tygodni tylko dwukrotnie wchodził do gry w drugiej połowie meczu, bowiem zmagał się z urazem ścięgna Achillesa. Kontuzji tej doznał w marcu występując jeszcze w klubie włoskiej Serie A - AC Milan.

Los Angeles Galaxy - New York Red Bulls 0-2

Bramki:

0-1 Richards (36.)

0-2 Angel (60.).

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Los Angeles | bramki | mecz | beckham | Los Angeles Galaxy | New York Red Bulls