"Różak" powiększył przewagę

Napastnik Wojasa Podhala Nowy Targ Jarosław Różański powiększył przewagę nad konkurentami do tytuły najlepszego strzelca Polskiej Ligi Hokejowej.

NAJLEPSI STRZELCY PLH

Reklama

28 - Jarosław Różański (Wojas Podhale)

22 - Skutchan (Energa Stoczniowiec)

21 - Bomastek (TKH)

20 - Baranyk (Wojas Podhale), Kacirz (Wojas Podhale), L. Laszkiewicz (ComArch Cracovia), Parzyszek (GKS), Zapała (Wojas Podhale)

19 - T. Da Costa (Zagłębie), Hlouch (ComArch Cracovia), Jaros (Zagłębie), Jóźwik (Naprzód), Lauko (KH Sanok)

18 - Bakrlik (Wojas Podhale), Luka (Zagłębie), Lusztinec (Polonia), Vitek (Energa Stoczniowiec)

17 - Jurasek (Energa Stoczniowiec), D. Laszkiewicz (ComArch Cracovia)

16 - Buczek (Unia), Dołęga (TKH), Mermer (KH Sanok), Pasiut (ComArch Cracovia), Sarnik (GKS)

15 - Mravec (TKH), Pohl (Naprzód), Proszkiewicz (GKS), Vercik (TKH/ComArch Cracovia), Wojtarowicz (Naprzód)

14 - Słodczyk (Naprzód), Valusiak (Unia)

13 - Garbocz (GKS), Kuźniecow (Polonia), Stachura (Naprzód), Woźnica (GKS)

12 - Demkowicz (KH), M. Piotrowski (ComArch Cracovia), M. Puzio (Zagłębie), Słaboń (ComArch Cracovia), Voznik (Wojas Podhale)

11 - Bacul (GKS), Badżo (Cracovia), Belica (Zagłębie), Jankowski (Energa Stoczniowiec), T. Połącarz (Unia), Rzeszutko (Energa Stoczniowiec), Ł. Rutkowski (Polonia), Tokosz (Polonia)

10 - Burzil (TKH), Furo (Energa Stoczniowiec), Melicherczik (KH), Zatko (Naprzód)

9 - Horny (Zagłębie), Klisiak (Zagłębie), Marmurowicz (TKH), Michał Radwański (KH), Sroka (Wojas Podhale), Urbanowicz (Energa Stoczniowiec)

8 - Caban (KH), G. Da Costa (Polonia), Ćwikła (KH), Gawlina (GKS), Jastrzębski (TKH), Modrzejewski (Unia), Szewczyk (Unia),

7 - Bagiński (GKS), Cychowski (TKH), Drzewiecki (ComArch Cracovia), Kubat (TKH), Witowski (ComArch Cracovia), Wołkowicz (GKS)

6 - Csorich (ComArch Cracovia), Dąbkowski (TKH), Holik (Zagłębie), A. Kostecki (Energa Stoczniowiec), R. Kostecki (KH), S. Kowalówka (ComArch Cracovia), T. Kozłowski (Zagłębie), Kukulski (Polonia), Kwiatek (Unia), Łopuski (Energa Stoczniowiec), D. Milan (KH), Podlipni (Wojas Podhale), D. Puzio (Polonia), Sekacz (KH Sanok), Sokół (GKS)

5 - Bernat (Zagłębie), Chrzanowski (TKH), Ł. Elżbieciak (Naprzód), Gallo (Naprzód), Hegegy (Unia), Jakubik (GKS), Justka (GKS), Koszowski (Naprzód), Maciejko (KH Sanok), Ryczko (Unia), Smeja (Energa Stoczniowiec)

4 - Garbarczyk (Polonia), Gonera (GKS), Gretka (Naprzód), Guriczan (KH Sanok), Jakesz (GKS), A. Kowalówka (Naprzód), Labryga (Zagłębie), Łyszczarczyk (Wojas Podhale), Malasiński (Wojas Podhale), Mraczka (Polonia), Pospiszil (Wojas Podhale), Rompkowski (Energa Stoczniowiec), Sobała (Unia/Naprzód), Sulka (Wojas Podhale), Śmiełowski (GKS Tychy), Twardy (Zagłębie)

3 - Banaszczak (Polonia), Batkiewicz (Wojas Podhale), Bigos (Stoczniowiec), Cerny (ComArch Cracovia), Chabior (Zagłębie), Dutka (Wojas Podhale), Dzięgiel (TKH), Flaszar (Unia), Gabryś (Zagłębie), Hurtaj (TKH), Krokosz (Polonia), Krumpal (Naprzód), Krzak (GKS), Kuc (ComArch Cracovia), Piecuch (Polonia), Maciej Radwański (KH Sanok), Rąpała (KH Sanok), Salamon (Polonia), Skrzypkowski (Energa Stoczniowiec), Ślusarczyk (Zagłębie), P. Urban (Zagłębie/Polonia), Wieczorek (TKH), Wróbel (Energa Stoczniowiec)

2 - Biela (Wojas Podhale), Ciepły (KH Sanok), Cinalski (Zagłębie), Dronia (Zagłębie), Dubel (ComArch Cracovia), Fraszko (TKH), Frączek (GKS), Gryc (Naprzód), Gwiżdż (GKS), Kłys (ComArch Cracovia), Koszarek (TKH), Kotlorz (GKS), Landowski (ComArch Cracovia), Leśniak (Energa Stoczniowiec), Marcińczak (ComArch Cracovia), Matczak (GKS), Mejka (GKS), Minarzik (Unia), Peterdi (Naprzód), Prokop (Energa Stoczniowiec), J. Rutkowski (Zagłębie), Sowiński (Energa Stoczniowiec), Spirin (ComArch Cracovia), Tabaczek (Naprzód), S. Urban (ComArch Cracovia), Wajda (ComArch Cracovia), Zachariasz (Zagłębie)

1 -

Polonia - Kowalski, Owczarek, Vantura

Wojas Podhale - Galant, Łabuz, Priechodsky, Wilczek

GKS Tychy - Majkowski, Piekarski

KH Sanok - Biały, Gil

ComArch Cracovia - Dulęba, Mihalik, R. Noworyta,

Naprzód - Podsiadło, Tokeszi

Zagłębie - Duszak, Kotuła, M. Kozłowski

TKH Toruń - Musil

Energa Stoczniowiec - Strużyk

Unia - Adamus, Maj, Noworyta, Obstarczyk, Ziaja

I etap

1. kolejka - 39 goli

2. - 29

3. - 38

4. - 32

5. - 38

6. - 31

7. - 32

8. - 32

9. - 45

10. - 44

11. - 24

12. - 33

13. - 38

14. - 27

15. - 28

16. - 38

17. - 37

18. - 39

19. - 27

20. - 30

21. - 41

22. - 21

23. - 31

24. - 37

25. - 32

26. - 30

27. - 41

28. - 32

29. - 29

30. - 43

31. - 27

32. - 30

33. - 31

34. - 39

35. - 32

36. - 40

II etap

1. - 27

2. - 13

3. (grupa mocniejsza) i 1 (grupa słabsza) - 30

4. i 2. - 27

1305 + 11 = 1316

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje