Mobilizacja w Oświęcimiu

Przed decydującymi meczami play-out, zarząd Towarzystwa Hokejowego Unia Oświęcim spotkał się z kibicami, aby poprosić ich o poparcie dla zespołu.

W odróżnieniu od innych drużyn, szefowie oświęcimskiego klubu - w oparciu o opinie sympatyków -zdecydowali obniżyć ceny biletów do 8 zł za bilet normalny i 5 zł za ulgowy.

Reklama

- To zabieg, który ma na celu przyciągnięcie większej ilości kibiców na trybuny, gdyż są to najważniejsze mecze sezonu. Każdy widz z pewnością przeżyje dreszczyk emocji i wiele miłych chwil, a przy okazji wspomoże klub - tłumaczył Adam Urbańczyk, prezes TH Unia Oświęcim.

Fani Unii zdecydowali się również wspomóc ochronę obiektu oraz zadbać o dyscyplinę na trybunach, podczas spotkań z Polonią Bytom, które odbędą się 22 i 24 lutego 2008 r.

- Klub wreszcie poszedł po rozum do głowy i poprosił kibiców o pomoc a nie tylko krytykował ich postawy. Sądzę, że wyjdzie to obydwu stronom na dobre - powiedział po spotkaniu jeden z kibiców oświęcimskiej Unii.

Podczas piątkowego i niedzielnego meczu, fani oświęcimskiej drużyny zorganizują kwestę, która przeznaczona zostanie na operację Pawła Połącarza, zawodnika oświęcimskiego klubu.

Radosław Kozłowski, Oświęcim

Dowiedz się więcej na temat: mobilizacja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje