Zwycięstwo Pogoni w sparingu

Pierwszy mecz Pogoni zakończył się jej zwycięstwem. W piątek portowcy oficjalnie wznowili treningi, a w sobotę rozegrali sparing z zespołem KP Police wygrywając 1:0.

Nowymi zawodnikami, którzy wystąpili w barwach Pogoni byli: Siara i Gajda z Błękitnych Stargard Szczec., Chłopowski z Drawy Drawsko Pomorskie oraz Więckowski, który jest wychowankiem Błękitnych, a ostatnio trenował w rezerwach stołecznej Legii. Na mecz przyjechał też Marek Walburg, ale z powodu kontuzji nie zagrał ani minuty.

Następne spotkanie kontrolne portowcy rozegrają we wtorek o godz. 12 z Arkonią. Prawdopodobnie mecz odbędzie się na głównej płycie stadionu przy ulicy Twardowskiego.

Skład Pogoni w I połowie: Olszewski - Chłopowski, Więckowski, Biliński, Liszczak - Misiura, Żebrowski, Radziwon, Partyka - Pawlak, Gajda.

Skład Pogoni w II połowie: Norko - A. Celeban, Całko, Chwastek, Bukowski (Nowak) - Siara, Chifon, Godras, Osuch (Kamrowski) - Gabrysiak, Makowski.