Zwycięstwo Legii ze Slovanem

W czwartym spotkaniu sparingowym Legia Warszawa pokonała aktualnego mistrza Czech Slovan Liberec 2:0.

Bramki padły w drugiej połowie spotkania. Kolejny mecz sparingowy Legia rozegra 6 lutego z Rotorem Wołgograd.

W 62. minucie po faulu na Cezarym Kucharskim rzut karny wykorzystał Jacek Zieliński. Pod koniec meczu w 80. minucie, drugą bramkę po akcji Kucharskiego i Wróblewskiego, zdobył Marek Saganowski. Jest to już piąty gol tego piłkarza w sparingowych spotkaniach.

Przez większą część spotkania legioniści byli dominującą. Zwycięstwo to jest tym cenniejsze, że Slovan to solidna drużyna, która w ostatnich latach odnosi spore sukcesy w rozgrywkach europejskich.

Skład Legii: Stanew - Szala, Zieliński, Jóźwiak - Nuhi, Surma, Majewski, Vuković, Kiełbowicz - Svitlica, Kucharski.

Po przerwie zagrali: Boruc, Golański, Sokołowski, Magiera, Zganiacz, Saganowski, Szewczyk, Wróblewski.

Szala, Jóźwiak i Kucharski zagrali pełne 90 minut.

Dowiedz się więcej na temat: Czechy | Legia Warszawa