Zwycięstwo GKS Bełchatów

Lider 2. ligi piłkarskiej, GKS Bełchatów zwycięsko zakończył rundę jesienną. W spotkaniu 17. kolejki bełchatowianie pokonali na wyjeździe Radomiaka 2:1.

Wynik spotkania został rozstrzygnięty w ostatnim kwadransie meczu. W 76. minucie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Maciej Lesisz. Piłkarze i kibice Radomika cieszyli się z prowadzenia niespełna minutę. Do wyrównania doprowadził Jano Freohlich. Trzy punkty gościom zapewnił Janusz Dziedzic, który pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego wykorzystał rzut karny.

W drugim niedzielnym spotkaniu piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała pokonali przed własną publicznością MKS Mławę 2:0. Zwycięstwo gospodarzom zapewnili Bogdan Prusek i Błażej Radler.

W dziewięciu spotkaniach ostatniej jesiennej kolejki drugiej ligi piłkarze strzelili 37 goli, czyli średnio ponad cztery bramki na mecz.