Żurawski: Wisła jest dużo słabsza

W piątek Wisła doznała klęski na Łazienkowskiej, a już we czwartek wiślaków czeka bardzo ważna konfrontacja z NEC Nijmegen. Graczem, z którym krakowscy kibice wiążą najwięcej nadziei jest Maciej Żurawski.

- Czuję się normalnie, jak przed każdym innym meczem. Wszyscy jesteśmy zmobilizowani. Oczywiście atmosfera nie jest najlepsza, a poprawić mogą ją tylko zwycięstwa - powiedział "Dziennikowi Polskiemu" Żurawski.

Reklama

- Aby wygrać z NEC musimy się wznieść na wyżyny swoich umiejętności. Nie możemy grać tak, jak gramy w polskiej lidze, nawet w dobrych meczach. Nie oszukujmy się. Wisła nie jest tak mocna, jak była. Musimy grać i myśleć pozytywnie.

- Nie możemy się zamknąć w sobie i powiedzieć, że jesteśmy słabi i nie potrafimy grać, gdyż to nie jest prawda. Zespół został osłabiony, ubytki były dosyć duże, trudno więc grać tak jak w poprzednim sezonie. Ale stać jest nas, nawet w obecnym składzie, na o wiele lepszą grę niż w ostatnim meczu z Legią. A być może w pewnej perspektywie czasu Wisła dorobi się znów zespołu skuteczniejszego, grającego ładnie dla oka. Trudno od nowych zawodników wymagać, aby od razu grali pięknie i wspaniale. Mimo wszystko wierzę, że będzie lepiej - powiedział Maciej Żurawski.

INTERIA.PL/Dziennik Polski
Dowiedz się więcej na temat: Żurawski | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL