Żurawski czy Koller?

Jeden z najsłabszych zespołów w obecnym sezonie Bundesligi FC Nuernberg jest zainteresowany pozyskaniem Macieja Żurawskiego z Celtiku Glasgow.

Konkurentem "Żurawia" jest czeski wieżowiec Jan Koller, który broni barw Monaco. Zarówno Żurawskiemu, jak i Kollerowi kończą się kontrakty z obecnymi klubami. Jednak w umowie reprezentanta Polski z Celtikiem jest opcja przedłużenia kontraktu.

Reklama

"Trener FC Nuernberg Hans Meyer oglądał na płytach mecze Żurawskiego. Jednak mimo wszystko większe szanse na zatrudnienie ma Koller" - powiedział niemiecki dziennikarz Michael Gensinger cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Bliski zmiany barw klubowych jest obrońca Hannoveru 96 Dariusz Żuraw. "Mam obiecane, że jak dostanę odpowiednią ofertę, to będę mógł odejść. A dla mnie odpowiednia oferta to przede wszystkim taka, która pochodzi z klubu leżącego blisko Hanoweru. Jednak nie mogę zdradzić na razie żadnych szczegółów" - stwierdził Dariusz Żuraw. Według nieoficjalnych informacji, Żuraw znalazł się na celowniku Arminii Bielefeld w której występuje Artur Wichniarek.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Żurawski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje