Zagłębie Lubin - Vorskla Połtawa 1:0 w sparingu

W ostatnim meczu sparingowym podczas tureckiego zgrupowania, Zagłębie Lubin pokonało ukraińskiego pierwszoligowca Vorskla Połtawa 1:0.

Jedynego gola dla lubinian zdobył w 81 minucie z rzutu karnego Andrzej Szczypkowski.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Zagłębia. W tej części meczu lubinianie stworzyli pięć sytuacji bramkowych, podczas gdy rywal tylko dwukrotnie zagroził bramce naszej drużyny. Po zmianie stron nadal przeważali podopieczni Wiesława Wojno.

W 81. minucie arbiter za faul na Grzegorzu Nicińskim podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę dla Zagłębia zamienił Andrzej Szczypkowski.

Spotkanie z drużyną I ligi ukraińskiej zakończyło zgrupowanie Zagłębia w Turcji. 26 lutego piłkarze wracają do Lubina.