Z Togo do Wisły

Niespodziewanie 3-letni kontrakt z Wisłą podpisał reprezentant Togo, Lantame Ouadja. Piłkarz rozegrał tylko jeden mecz sparingowy w Wiśle, później trenował z rezerwami. Przez ostatni rok nie grał w żadnym klubie, trenował indywidualnie w Togo.

- Trener Kasperczak wielokrotnie widział mnie na boisku, gdy występowałem w Tunezji w Club Africain, a on był selekcjonerem reprezentacji tego kraju - powiedział "DP" Ouadja - Mam 26 lat, grałem na pozycji libero, a czasem także w środku pomocy.

Reklama

- Myślę, że jestem w dobrej formie, a w meczach o Ligę Mistrzów może przydać się moje międzynarodowe doświadczenie - dodał.

Oudja nie zagra jednak w pierwszym ligowym meczu. Do Wisły wciąż nie dotarł certyfikat piłkarza. To nie jedyny problem Henryka Kasperczaka przed meczem w Polkowicach. Wykluczony jest oczywiście występ Głowackiego i Uche, z Omonią z powodu urazu mięśnia dwugłowego nie grał Pater, z Cypru ze spuchniętym kolanem wrócił Gorawski. Nie w pełni sił jest Mauro Cantoro, za czerwoną kartkę otrzymaną w III lidze pauzować musi Łukasz Nawotczyński. A jakby tego było mało w czwartek zmarł ojciec Pawła Strąka i nie wiadomo czy piłkarz zdecyduje się na grę.

Trener krakowian ma o czym myśleć...

INTERIA.PL/Dziennik Polski
Dowiedz się więcej na temat: Wisła | Togo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama