XI Puchar TP w Piłce Nożnej dla Dzieci: Letnie obozy sportowe rozpoczęte!

W czwartek (20 lipca) w Borowicach rozpoczynają się wakacyjne obozy sportowe dla dzieci, organizowane w ramach XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci, jednego z największych w Polsce dziecięcych turniejów piłkarskich.

Biorą w nich udział najlepsze w regionie drużyny dziewcząt i chłopców, które znalazły się na podium tegorocznych finałów wojewódzkich województwa śląskiego oraz lubuskiego.

Reklama

Puchar TP organizowany jest już po raz jedenasty przez Polski Związek Piłki Nożnej, od czterech lat sponsorowany jest przez Telekomunikację Polską. W tym roku wzięła w nim udział rekordowa ilość zawodników - ponad 20 tysięcy dziewcząt i chłopców. W lipcu odbędą się letnie obozy sportowe dla drużyn, które okazały się najlepsze w swoich województwach. Obóz rozpocznie się 20 lipca w Borowicach. Najlepsze w regionach śląskim i lubuskim, drużyny dziewcząt i chłopców przedpołudnia będą spędzać na treningach przygotowując się do ogólnopolskich półfinałów. W drugiej części dnia organizatorzy zaplanowali dla uczestników program wypełniony atrakcjami. Podczas 12-stodniowego obozu małych piłkarzy trenować będzie m.in. Eugeniusz Cebrat, były bramkarz Reprezentacji Polski.

Pełna lista drużyn biorących udział w letnich obozach sportowych i harmonogram wakacji z Pucharem TP znajduje się pod adresem: www.puchar.tp.pl/obozy.

Finały wojewódzkie trwały od 12 maja do 6 czerwca br. Teraz najlepsze drużyny mają czas na przygotowanie się do zmagań w ogólnopolskich półfinałach, które odbędą się pod koniec sierpnia i na początku września oraz wielkiego finału w Warszawie, w dn. 16-17 września.

Więcej informacji o przebiegu Pucharu TP a także piłkarskie i turniejowe ciekawostki można znaleźć na stronie internetowej www.tp.pl/puchartp.

Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Puchar

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje