Wysokie noty Kuszczaka za mecz z Hull City

Tomasz Kuszczak zaliczył w niedzielę dziesiąty występ w barwach Manchesteru United w tym sezonie. Reprezentant Polski stanął w bramce w wygranym przez jego drużynę 3:1 meczu z Hull City i po raz kolejny został wysoko oceniony przez angielskie media.

Lepsze noty w ekipie z Old Trafford za swój występ otrzymał jedynie Wayne Rooney, który popisał się golem i dwoma asystami.

Reklama

Najczęściej powtarzającą się oceną Polaka jest 7. Taką notę przyznały Kuszczakowi m.in. serwis goal.com oraz dzienniki "Daily Express" i "The Times", w których bohater spotkania Wayne Rooney otrzymał oceny o stopień wyższe.

Jeszcze lepiej występ bramkarza "Czerwonych Diabłów" ocenił lokalny "Manchester Evening News", który przyznał mu 8, a Rooneyowi 9. Także w głosowaniu fanów na piłkarza meczu Polaka wyprzedza jedynie reprezentant Anglii.

Wszystkie gazety w sprawozdaniach ze spotkania rozegranego na Kingston Communications Stadium zwracają uwagę szczególnie na jego dobrą interwencję w pierwszej połowie, gdy instynktownie zatrzymał mocny strzał Seyi Olofinjany. "Gdyby nie parada Kuszczaka, United mieliby już w pierwszej połowie spore problemy" - napisali redaktorzy gazety z Manchesteru.

Najniższą notę przyznał mu serwis "Sky Sports", którego zdaniem zagrał równie przeciętnie, jak większość drużyny i ocenił go na 5. Z opinią redaktorów nie zgadzają się jednak użytkownicy serwisu, którzy uważają, że zasłużył na 7.6, a w ich oczach oprócz Rooneya, lepiej zaprezentował się jedynie Koreańczyk Ji-Sung Park.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: united | mecz | występ | Hull | city

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje