Wyniki Pucharu UEFA

Rozegrano pierwsze mecze kwalifikacji Pucharu UEFA. Wystąpiły w nich trzy polskie drużyny, które jednak nie zachwyciły. Najważniejsze, że zadna z nich nie straciła szansy na awans do kolejnej rundy.

Pozostałe wyniki:

Reklama

Kjapaz Giandża (Azerbejdżan) - ASK Antalyaspor Antalya 0:2 (0:1)

IA Akranes (Islandia) - KAA Gent 0:3 (0:1)

Żalgiris Wilno - Ruch Chorzów 2:1 (1:1)

Żeljezniczar Sarajewo (Bośnia) - Wisła Kraków 0:0

Amica Wronki - FC Vaduz (Liechtenstein) 3:0 (1:0)

Ararat Erewań (Armenia) - FC Koszyce 2:3 (0:1)

Neftczi Baku - NK Gorica (Słowenia) 1:0 (1:0)

Szerif Tiraspol (Mołdawia) - Olimpia Lublana 0:0

Slovan Bratysława - Lokomotiw Tbilisi 2:0 (1:0)

Universitatea Craiova - Pobeda Prilep (Macedonia) 1:1 (1:0)

WIT Georgia Tibilisi - Beitar Jerozolima 0:3 (0:1)

Constructorul Kiszyniów - CSKA Sofia 2:3 (1:2)

Napredak Kruszevac (Jug.) - Tulevik Viljandi (Estonia) 5:1 (4:0)

Tomorri Berat (Albania) - Apoel Nikozja 2:3 (0:3)

Rapid Wiedeń - Teuta Durres (Albania) 2:0 (0:0)

Slawia Mozyrz (Białoruś) - Maccabi Hajfa 1:1 (0:0)

Ekranas Kowno (Litwa) - Lierse SK 0:3 (0:2)

HJK Helsinki - CS Grevenmacher (Luksemburg) 4:1 (2:0)

Sliema Wanderers (Malta) - Partizan Belgrad 2:1 (1:1)

Petra Drnovice (Czechy) - Buducznost Banoviczi (Bośnia) 3:0 (0:0)

Worskla Połtawa (Ukraina) - Rabotniczki Skopje (Maced.) 2:0 (1:0)

Rapid Bukareszt - Mika Asztarak (Armenia) 3:0 (2:0)

Metalurgs Liepaja (Łotwa) - Brann Bergen (Norwegia) 1:1 (0:1)

Omonia Nikozja - Neftochemik Burgas 0:0

Ventspils (Łotwa) - Vasas Budapeszt 2:1 (2:0)

AIK Sztokholm - FC Homel (Białoruś) 1:0 (1:0)

FC Bruges - Flora Tallin 4:1 (1:1)

GI Goetu (Wyspy Owcze) - IFK Norrkoeping (Szwecja) 0:2 (0:0)

MTK Budapeszt - Jokerit Helsinki 1:0 (1:0)

Jeunesse Esch (Luksemburg) - Celtic Glasgow 0:4 (0:1)

AB Kopenhaga - B36 Torshavn (Wyspy Owcze) 8:0 (2:0)

Constelacio Esportiva (Andora) - Rayo Vallecano Madryt 0:10(0:6)

Glentoran Belfast - Lillestroem SK (Norwegia) 0:3 (0:2)

Lausanne Sports - Cork City (Irlandia) 1:0 (0:0)

Bangor City (Walia) - Halmstatds BK (Szwecja) 0:7 (0:3)

Coleraine FC (Irlandia Płn.) - Oergryte IS Goeteborg 1:2 (0:1)

IBV Vestmannaeyjar (Islandia) - Hearts (Szkocja) 0:2 (0:0)

Aberdeen (Szkocja) - Bohemians Dublin 1:2 (0:0)

S.S. Folgore (San Marino) - FC Bazylea 1:5 (0:3)

NK Rijeka (Chorwacja) - FC La Valletta 3:2 (1:1)

Dowiedz się więcej na temat: UEFA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje