Włodarczyk: Dostałem ofertę z Katowic

Piłkarz Widzewa Łódź Piotr Włodarczyk otrzymal ofertę przejścia do Dospelu Katowice. - To prawda, dostałem ofertę z Katowic. Nie zapoznałem się z nią jeszcze, ale tego co mówił mój menadżer jest ciekawa - powiedział Włodarczyk dla Widzew.PL

- Nie spieszę się jednak z odejściem. Mam nadzieję, że będę mógł zostać w Widzewie - dodał.

Reklama

Piłkarz podkreślił, że mimo iż jest związany kontraktem z Widzewem to umowa jest tak skonstruowana, że może być w każdej chwili rozwiązana.

- Poza tym, nie wiem jeszcze na jakich warunkach będę grał w przyszłym sezonie. Czekam na kontakt ze strony działaczy w tej sprawie. Na razie jestem na urlopie, ale chciałbym rozmawiać już teraz, by po zakończeniu urlopu nie zostać na lodzie - podkreśla.

Zawodnik potwierdził także, że jest związany z Andrzejem Grajewskim. - To on mnie ściągnął do Widzewa. Mam z nim dżentelmeńską umowę - wyjaśnia.

Włodarczyk był jednym z objawień rundy wiosennej. Jesienią zupełnie zawiódł, a teraz był jednym z najlepszych zawodników drużyny. Swoimi bramkami kilkakrotnie przesądzał o zwycięstwach Widzewa i tym samym walnie przyczynił się do utrzymanie łódzkiego zespołu w I lidze.

Dowiedz się więcej na temat: Włodarczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje