Wisła - Real: Spełnione marzenia chorego chłopca

Fundacja Dziecięca Fantazja spełnia życzenie 12-letniego Kuby z miejscowości Plewiska k. Poznania, cierpiącego na zanik mięśni, który marzył o obejrzeniu na żywo meczu Realu Madryt i spotkaniu ze swoim idolem - Roberto Carlosem.

Chociaż zdobycie biletów nie było łatwe, Fundacji udało się zaprosić na mecz młodego fana futbolu. Ponadto Fundacja zorganizowała spotkanie z piłkarzami klubu.

Reklama

Pracownicy Fundacji Dziecięca Fantazja na wieść o przyjeździe "galácticos" rozpoczęli starania o bilety na mecz. Wszystko wskazywało na to, że nie uda się ich zdobyć, jednak dzięki uprzejmości kierownictwa Wisły fantazja Kuby stanie się rzeczywistością.

Kuba wraz z tatą, bratem i przedstawicielami Fundacji zasiądzie dziś wieczorem na trybunach Stadionu przy ul. Reymonta w Krakowie, aby podziwiać grę swoich idoli. Dwunastolatek nie spodziewał się, że uda się spełnić jego marzenie i wciąż nie może uwierzyć, że będzie mógł obejrzeć mecz z tak bliska.

Największą niespodzianką było jednak spotkanie z piłkarzami, na którym pojawili się: Roberto Carlos, Zinedine Zidane, David Beckham, Luis Figo, Ronaldo, Raul, Iker Casillas, Walter Samuel, Michel Salgado oraz pozostali zawodnicy, którzy przybyli na mecz z Wisłą Kraków.

Przedstawiciele Fundacji mają nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci Kuby.

Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: fantazja | fundacja | mecz | marzenia | Real | Fundacja Dziecięca Fantazja | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama