Widzew Łódź: Rozstanie Pawelca i Grajewskiego

Po dziesięciu latach współpracy doszło do rozstania szefów łódzkiego Widzewa - Andrzeja Pawelca i Andrzeja Grajewskiego.

W kancelarii mecenasa Grzegorza Łobody, która zajmuje się obsługą prawną Widzewa doszło do porozumienia obu panów. W związku z tym wyłącznym właścicielem i dysponentem praw do transmisji telewizyjnych, transferów zawodników, praw do reklam oraz praw do produkcji i sprzedaży pamiątek klubowych jest w tej chwili Sportowa Spółka Akcyjna Widzew. Do tej pory wszystkie te przywileje należały do Andrzeja Grajewskiego, szefa niemieckiej firmy JAG Sportmarketing.

Reklama

Ponadto Pawelec nabył od Grajewskiego akcje SPN Widzew. Wszystko to stało się po wytransferowaniu Wichniarka, Citki i Łąpińskiego, stąd pieniądze dla Grajewskiego. Już wcześniej obaj dotychczasowi właściciele Widzewa podzielili między siebie część pieniędzy z transferu do Niemiec Artura Wichniarka. W ten sposób Grajewski z pewnością odzyskał część pieniędzy zainwestowanych przez lata w Widzew. Oświadczył jednocześnie, że nie zamierza już utrzymywać kontaktów z łódzkim klubem.

Dowiedz się więcej na temat: rozstanie | widzew łódź | rozstania | Widzew | Łódź

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje