Wdowczyk: Legia faworytem ligi

Trener Korony Kolportera Kielce, Dariusz Wdowczyk, przed pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniem Pucharu Polski z Legią Warszawa, kurtuazyjnie wypowiada się o sile zespołu w którym niegdyś z powodzeniem występował.

- Faworytem dwumeczu jest oczywiście Legia. Mam kilka pomysłów, jak powinniśmy zagrać, ale nie zamierzam ich zdradzać. Nie dostrzegam w Legii zawodników, na których powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Są silni jako zespół. Są według mnie głównymi faworytami do tytułu mistrza. - przyznał Wdowczyk.

Reklama

Kielce już od kilku dni żyją tym spotkaniem, a organizatorzy spodziewają kompletu na stadionie mogącym pomieścić blisko 8 tysięcy widzów. Trener Korony liczy po cichu na kolejną niespodziankę swoich podopiecznych, którzy w tegorocznych rozgrywkach PP zostawili w pokonanym polu kolejno Górnika Łęczna, Ruch Chorzów i Odrę Wodzisław.

- Mam sentyment do Legii. Spędziłem przy Łazienkowskiej najlepsze lata piłkarskiej kariery. Dziś jestem jednak trenerem Kolportera Korony i dołożę wszelkich starań, aby to mój zespół awansował. Wyeliminowaliśmy już z rywalizacji o Puchar Polski Mam nadzieję, że uda nam się sprawić kolejną niespodziankę - deklaruje Wdowczyk.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: Kielce | korony | Wdowczyk | Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama