Vukovic zadowolony z formy

Aleksandar Vukovic w meczu Lech - Legia pokazał, że jest jednym z lepszych w polskiej lidze środkowych pomocników. Serb prostopadłym podaniem znalazł w polu karnym Lecha Piotra Włodarczyka, który tylko dopełnił formalności i dał zwycięstwo Legii.

- Będąc w Legii, od początku bardzo się starałem grać jak najlepiej, choć nie zawsze wychodziło. Ostatnio mogę być faktycznie zadowolony z dyspozycji - powiedział Vukovic w rozmowie z "Życiem Warszawy".

Reklama

Serbski pomocnik ma świadomość, że w rundzie jesiennej stołeczny klub tracił za dużo punktów z teoretycznie słabszymi rywalami.

- W rundzie jesiennej wielokrotnie lekceważyliśmy niżej notowanych przeciwników. Nie podchodziliśmy do spotkań z nimi z takim zaangażowaniem jak do potyczek z Wisłą czy Amicą. To nas gubiło i traciliśmy punkty. Dlatego teraz wszystkie spotkania traktujemy jednakowo - zapowiada "Vuko".

Już jutro Legia zmierzy się u siebie z Górnikiem Polkowice, z którym jesienią na wyjeździe zaledwie zremisowała. Wcześniejszy termin meczu nie oznacza jednak, że piłkarze będą mieli wolne święta. Trening na Legii odbędzie się nawet w niedzielę wielkanocną.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje