Veron chce zmienić klub

Juan Sebastian Veron chciałby pojechać na mistrzostwa świata w RPA z reprezentacją Argentyny. Aby zrealizować swoje marzenia, zamierza zmienić klub na potężniejszy.

Obecnie w grę wchodzą dwie argentyńskie potęgi klubowe: River Plate i San Lorenzo. Veron wierzy, że przenosiny do znajdującego się w czołówce ligi River Plate zwiększyłyby jego szanse w oczach selekcjonera. Argentyński pomocnik jest w tej chwili zawodnikiem Estudiantes La Plata, które obecnie błąka się w dolnych rejonach tabeli.

Reklama

Jeszcze niedawno mówiło się o możliwości powrotu 34-letniego Verona do Europy, do Lazio Rzym. Temat jednak chwilowo ucichł. Tymczasem sam pomocnik potwierdził zainteresowanie swoją osobą ze strony River Plate i San Lorenzo. Stwierdził ponadto, że jest zmęczony problemami, z którymi na co dzień boryka się w Estudiantes i chociaż jest kibicem tego klubu, zmuszony jest poszukać innego pracodawcy.

Zawodnik potwierdził, że przedstawiciele River Plate kontaktowali się z nim i zamierza niebawem spotkać się z prezydentem klubu, Jose Marią Aguilarem.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: klub

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje