Tylko Piłka: Kontrowersje wokół rankingu FIFA

Już dziś każdy piłkarski fan powinien zaopatrzyć się w najnowsze wydanie tygodnika "Tylko Piłka", w którym można przeczytać m.in.: o tajemnicach i wpadkach rankingu FIFA, o pojedynku przyjaciół z boiska zasiadających teraz na ławkach trenerskich oraz o nastrojach w krakowskiej Wiśle.

Zapraszamy do lektury!

Reklama

Ranking FIFA

Stworzony, by ustalić kto lepszy, jak na razie wzbudza wiele kontrowersji. Po rekordowo wysokiej pozycji naszej reprezentacji, przybliżamy zasady działanie rankingu FIFA, opisujemy jego wpadki oraz publikujemy wszystkie miejsca "biało-czerwonych" na przestrzeni 12 lat.

Dariusz Kubicki i Dariusz Wdowczyk

Dwaj przyjaciele z boiska Dariusz Kubicki i Dariusz Wdowczyk. Jako zawodnicy: para w Legii, rywale w Anglii. W piątek po raz drugi w swych karierach skonfrontują się jako szkoleniowcy. Po raz drugi na stadionie przy Łazienkowskiej.

Na razie nie dostałem

- Działacze chcieli mnie w Wodzisławiu zatrzymać. Ale ja postawiłem warunek, że muszą wypłacić mi wszystkie zaległości. Nie było tego aż tak dużo, ale trochę się jednak nazbierało. Ostatecznie nie udało nam się rozliczyć do dziś. Ale jestem w stałym kontakcie z prezesem i nie tracę nadziei. Kto tak mówi ?

Sercem z Wisłą

Damian Gorawski o pobycie w Rosji i o wspomnieniach z Krakowa. Wywiad w Tylko Piłce.

Boniek ma już dość

O perypetiach "Zibiego" w łódzkiej stajni Augiasza.

Dowiedz się więcej na temat: boiska | kontrowersje | piłka | FIFA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje