Trener Forest chwali Majewskiego

Radosław Majewski w drugiej lidze angielskiej zbiera pochwały. - Nie spodziewałem się, że będzie tak ważną częścią naszej drużyny - mówi trener Nottingham Forest Billy Davies.

Majewski do Nottingham został wypożyczony przed sezonem z Polonii Warszawa na okres 12 miesięcy. "W minioną sobotę Polak zaliczył jeden z najlepszych występów" - pisze "Nottingham Evening Post". Jego drużyna wygrała 4:1, a on sam miał spory udział przy dwóch golach.

Reklama

- Sprowadziłem go tu po to, by odegrał jakąś mniejszą rolę i pograł 6-9 miesięcy. Nie spodziewałem się, że będzie prezentował aż tak równą formę. Chciałem, by dzięki niemu zwiększyła się rywalizacja w środku pola i nie myślałem nawet, że będzie miał szansę na regularną grę - to słowa trenera Daviesa.

Już po kilku miesiącach gry Majewskiego w Anglii odezwały się głosy, że po sezonie szefowie Nottingham będą chcieli skorzystać z opcji pierwokupu i zatrudnić Polaka na stałe.

- Nadal są elementy, nad którymi musi popracować, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Zdążył się już nauczył języka oraz tego, jak wygląda ta liga. Ciągle musi się jednak uczyć - zastrzegł trener Davies.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Davies | majewski | nottingham

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama