Toni bohaterem Bayernu

Dwa gole Luki Toniego zapewniły Bayernowi Monachium zwycięstwo nad Bayerem Leverkusen 2:1 w meczu na szczycie 25. kolejki Bundesligi.

Włoch do siatki rywali trafił w 17. i 59. minucie i w tym sezonie ma na koncie już 16 bramek. Honorowe trafienie dla "Aptekarzy" było dziełem Dmitrija Bułykina. Rosjanin trafił na osiem minut przed końcem

W sobotę dwa punkty stracił Hamburger SV, który na wyjeździe zremisował z VfL Wolfsburg 1:1. Prowadzenie dla gości zdobył Bastian Reinhardt w 14. minucie, wyrównał tuż po przerwie Danijel Ljuboja. Mecz w Wolfsburgu zakończył się małym skandalem, bowiem aż czterech zawodników zobaczyło czerwone kartki. Ze strony gospodarzy Alexander Madlung i Grafite, a ze strony gości Joris Mathijsen i Vincent Kompany.