Szymkowiak: Czas na zmianę!

Pucharowy mecz z Valerengą Oslo może być ostatnim w barwach Wisły Kraków dla Mirosława Szymkowiaka - informuje "Super Express".

- W polskiej piłce zdobyłem już wszystko. Mistrzostwa Polski, puchar kraju, gra w Lidze Mistrzów (w barwach Widzewa - przyp. red.). Występuję w naszej ekstraklasie już jedenaście lat i najwyższy czas na zmianę - przyznał Mirosław Szymkowiak w rozmowie z "SE".

Reklama

Pomocnik Wisły nie ukrywa, że najbardziej interesuje go wyjazd do Włoch. Lider środka pola mistrzów Polski chciałby spróbować swoich sił w Serie A.

- Graliśmy kilka razy z Wisłą przeciwko Włochom i nie wypadliśmy źle. Nie musimy więc mieć kompleksów - tłumaczy "Szymek", dla którego jedynym problemem w aklimatyzacji na Półwyspie Apenińskim może być, jak sam przyznał, nauka języka. - Bardzo chciałbym się nauczyć właśnie włoskiego. Strasznie się wkurzam na siebie, że jeszcze tego nie zrobiłem. Mam już dość spuszczania głowy na lotniskach i szukania kogoś do pomocy - wyznał pomocnik Wisły.

Do jakiego klubu trafi więc Szymkowiak? - Jest zainteresowanie moją osobą, ale na szczegóły jeszcze za wcześnie - wymijająco odpowiada piłkarz.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Mirosław Szymkowiak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje