Świerczewski pobił dziennikarza?

Po meczu Polska - Irlandia w tunelu stadionu w Bydgoszczy Piotr Świerczewski pobił dziennikarza tygodnika "Piłka Nożna", Adama Godlewskiego - donosi dziennik "Nowiny".

- Przeprowadzałem wywiad z Maciejem Żurawskim, gdy podszedł do mnie Piotr Świerczewski w towarzystwie dwóch oprychów. Bez słowa napadł na mnie, zasypując gradem ciosów. Jeden wylądował na krtani. Z pomocą podbiegł Bartosz Bosacki i odciągnął Świerczewskiego. Popchnięty na autobus, osunąłem się po jego ścianie. Jestem po obdukcji lekarskiej, mam wstrząs mózgu - relacjonował Godlewski, który na próżno szukał pomocy lekarskiej w dwóch placówkach w Bydgoszczy.

Reklama

Tam uzyskał informacje, że pogotowie i szpital nastawiły się jedynie na ewentualne przyjmowanie kibiców i piłkarzy. Dziennikarz wrócił do Warszawy, gdzie w czwartek rano uzyskał pomoc. Ma lekko naruszony ząb.

- To delikatna sprawa. Czekamy na wyjaśnienia Świerczewskiego i wtedy klub wyda komunikat w tej sprawie - poinformował członek zarządu WKP Lech Poznań Michał Lipczyński.

INTERIA.PL/Nowiny
Dowiedz się więcej na temat: pobił | świerczewski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama