Strzelecki festiwal w Stuttgarcie

Aż osiem bramek obejrzeli kibice, którzy wybrali się na mecz VFB Stuttgart z Werderem Brema. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4, a hat-trickiem popisał się Marcelo Bordon.

Po pierwszych 45 minutach goście z Bremy prowadzili 3:2, a oba gole dla gospodarzy zapisał na swoim koncie Brazylijczyk.

Po przerwie, po trzecim trafieniu Bordona i trafieniu Strellera VfB objęło prowadzenie 4:3, a wynik meczu ustalił na 20 minut przed końcem Goncalves Ailton. Werder kończył mecz w "dziesiątkę", w 80. minucie drugą żółtą kartką ukarany został Christian Schulz.

Goli nie brakowało również w drugim niedzielnym meczu, w którym Hamburger SV pokonał Kaiserslautern 3:2. Dla gospodarzy dwie bramki strzelił Rahn, a jedną - Romeo. Trafienia dla gości były dziełem Klose i Hristova.