Smolarek: Chce się grać

- Mimo wszystko wygraliśmy, bo do końca wierzyliśmy, że uda nam się strzelić tę jedyną bramkę. Wydaje mi się, że zagraliśmy dobry mecz i podobnie jak cała drużyna jestem zdania, że zasłużyliśmy na trzy punkty - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Euzebiusz Smolarek po wygranym przez Borussię Dortmund meczu z Bayerem Leverkusen (1:0).

Reprezentant Polski był jednym z najlepszych zawodników na boisku i to po jego podaniu Sebastian Kehl zdobył zwycięską bramkę w 88. minucie.

Reklama

- Świetnie mi się tutaj gra z chłopakami, doskonale się rozumiemy, a do tego mamy wspaniałych kibiców, dla których naprawdę chce się grać - podkreślił "Ebi".

Działacze z Dortmundu już podjęli rozmowy z Feyenoordem Rotterdam w sprawie przedłużenia okresu wypożyczenia na kolejny sezon.

- Jeżeli kierownictwo Feyenoordu zadecyduje, że mam wracać, to muszę się podporządkować. Mam tam podpisany kontrakt do 2008 roku. Wiem, że rozpoczęły się negocjacje na temat przedłużenia wypożyczenia, ale wszystko zależy od klubów. Nie byłoby dobrze, gdybym wrócił do Holandii i musiałbym tylko siedzieć na ławce - dodał.

Smolarek nie ukrywa, że chce zostać w Dortmundzie.

- Tutaj gram w podstawowym składzie, dobrze się tutaj czuję. Jestem bardzo zadowolony i trener jest ze mnie zadowolony, więc w takiej sytuacji chciałbym tutaj zostać - wyznał Smolarek.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: Smolarek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje