Sensacyjny powrót byłego reprezentanta Polski!

Były reprezentant Polski Tomasz Wałdoch wraca do polskiej ligi! Filar defensywy VfL Bochum i Schalke 04 Gelsenkirchen zagra w drugoligowej Jagiellonii Białystok!

Wałdoch chce pomóc ekipie z Białegostoku w uzyskaniu awansu do ekstraklasy. "Wydawało mi się, że powrót do polskiej ligi nie jest mi do niczego potrzebny, tym bardziej, że pracuję z grupami młodzieżowymi w Schalke, a więc się nie nudzę. Postanowiłem jednak przyjechać do Białegostoku, by wyświadczyć przysługę Arturowi Płatkowi, który został pierwszym trenerem tej drużyny. Na pewno nie robię tego dla pieniędzy" - tłumaczył Wałdoch na łamach "Przeglądu Sportowego".

Reklama

"Z działaczami Schalke umówiłem się, że w Polsce będę tylko do połowy czerwca. Mam nadzieję, że Jagiellonia w tym czasie wywalczy awans do ekstraklasy, a ja będę mógł wrócić do swoich zajęć w Gelsenkirchen. Sam mam kłopot z określeniem mojej roli w tym klubie. Zapewne podczas wtorkowych rozmów z działaczami dokładnie to sobie ustalimy. Myślę, że będę grał w piłkę, a jednocześnie pomagał Arturowi w trenerskiej pracy" - podkreślił Wałdoch, który zdobył srebrny medal igrzysk olimpijskich w Barcelonie, a także był kapitanem biało-czerwonych na mundialu w Korei i Japonii.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: powrót

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje