Selekcja Majewskiego

Stefan Majewski, nowy trener Widzewa, wyjechał we wtorek na zgrupowanie z osiemnastką zawodników.

"Chcemy przeprowadzić wstępną selekcję. Zaprosiliśmy zawodników z całej Polski, zarówno młodych i utalentowanych, jak i doświadczonych. Proszę się przygotować na to, że jeszcze kilku piłkarzy dojedzie, a z kilkoma się pożegnamy. Chcemy przede wszystkim przyjrzeć się jak największej ilości piłkarzy, przeprowadzić selekcję i coś powybierać" - twierdzi trener.

Reklama

- "Oczywiście wszystko warunkuje sprawa licencji, jeśli jej nie dostaniemy to będzie się trzeba rozstać. Ale nie mogliśmy dłużej czekać z rozpoczęciem przygotowań. Czasu i tak nie jest wiele, ale mam nadzieję, że uda nam się zbudować zespół, który będzie walczył. Może się zdarzyć tak, że drużyna będzie się docierać w pierwszych meczach, ale potem powinno być dobrze. Sytuacja jest taka a nie inna. Zobaczymy co z tego wyjdzie" - dodaje.

Majewski dodał, że chce namówić do powrotu na boisko Tomasza Łapiński. "Być może do kadry dojdzie Łapiński. Rozmowy z nim trwają i coś powinno się wyjaśnić w najbliższych dniach" - twierdzi szkoleniowiec.

Tomasz Andrzejewski,

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | majewski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje